Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Вхідні двері Жидачів - недорогі ціни, найбільший вибір у місті

Купити вхідні двері у Жидачівському районі, недорогі ціни, висока якість. Понад 1000 моделей зовнішніх дверей у каталозі, усе в наявності на складі. Знижки та акції. Швидка доставка.

Вхідні двері у Жидачеві

Знайти вхідні двері високої якості у Жидачеві непросто: пропозиція є доволі обмеженою, та і ціни зосереджено у одному діапазоні. Саме тому на території Жидачівського району відкрився наш новий салон зовнішніх дверей. Ми забезпечили мешканцям району достойний вибір із кількома тисячами (!) моделей вуличних дверей на вибір. Серед такого розмаїття кожен господар зможе підібрати дверне полотно, яке підійде саме для його житла.

Причини купити вхідні двері Жидачів у нашому салоні

Високий рівень сервісу та найбільший вибір зовнішніх дверей у області роблять наш салон номером 1 на ринку. Ми пропонуємо:

  • асортимент у понад 1,5 тис. найменувань;

  • гарантію виробника на кожну дверну модель;

  • широкий діапазон цін, від дешевих до елітних;

  • допомогу консультантів;

  • виїзд спеціаліста для зняття точних мірок;

  • швидку доставку;

  • монтажні послуги.

Серед дверних конструкцій, які користуються найбільшим попитом у нас, є броньовані, металеві, подвійні моделі. Усі пропозиції можна переглянути у нашому інтернет-каталозі.

Відтепер захистити своє житло у Жидачеві може кожен - для цього достатньо обрати модель зовнішніх дверей по прийнятній для Вас ціні у нашому каталозі.

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат