Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Вхідні двері Городок

3 199 грн.
(4 - 2 голосів)

Вхідні двері Городок - недорогі ціни, найбільший вибір у місті

Купити вхідні двері у Городоцькому районі, недорогі ціни, висока якість. Понад 1000 моделей зовнішніх дверей у каталозі, усе в наявності на складі. Знижки та акції. Швидка доставка.

Вхідні двері у Городку

Дверні салони, які пропонують купити вхідні двері у Городку, пропонують не надто великий, обмежений вибір. Дрібні магазини не можуть запропонувати достойні моделі зовнішніх дверей, та ціни на них знаходяться на одному рівні, який доступний не для усіх. Наша компанія, що нещодавно розпочала свою діяльність у Городоцькому районі, суттєво змінює ситуацію на місцевому дверному ринку на краще: ми пропонуємо купити вхідні двері, обравши їх із понад 1,5 тис. моделей!

Асортимент та ціни на вхідні двері Городок

Як і вибір, ціни на нашу продукцію встановлені у широкому діапазоні - так, кожен зможе придбати необхідне, виходячи із запланованого бюджету. у нас знайдуться дешеві моделі, недорогі та елітні.

Щодо асортименту, то наш салон пропонує найбільший вибір у всій області! Ми пропонуємо такі вуличні двері:

  • в квартиру;

  • в приватний будинок;

  • броньовані;

  • металеві;

  • одно- чи двостулкові тощо.

Крім вхідних дверних конструкцій, ми також пропонуємо усі необхідні комплектуючі, такі як замки, ручки, вічка тощо.

Якщо Ви не знаєте, яку модель краще обрати - зверніться до наших консультантів, які нададуть вам вичерпну інформацію по характеристиках обраного товару та допоможуть зробити правильний вибір. Також у нас можна замовити послугу доставки та монтажу.

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат