Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Вхідні двері Дрогобич - недорогі ціни, найбільший вибір у місті

Купити вхідні двері у Дрогобицькому районі, недорогі ціни, висока якість. Понад 1000 моделей зовнішніх дверей у каталозі, усе в наявності на складі. Знижки та акції. Швидка доставка.

Вхідні двері у Дрогобичі

Шукаючи вхідні двері у Дрогобичі, можна витратити багато часу і так і не знайти необхідного. Це пояснюється тим, асортимент зовнішніх дверей у місцевих магазинах занадто вузький. Та від сьогодні мешканці Дрогобицького району зможуть купити вхідні двері високої якості та по доступній ціні, обравши потрібну модель із понад тисячі пропозицій - наша компанія відкрила свій новий салон саме тут.

Асортимент та ціни на вхідні двері Дрогобич

Не зважаючи на високу якість нашої продукції та чималий вибір, ціни у нас є демократичними: у каталозі знайдуться моделі як економ-класу, так і преміальні. Покупець із будь-яким бюджетом зможе здійснити у нас покупку. Також компанія проводить розпродаж залишків вкінці кожного сезону та встановлює акційні ціни на окремі позиції.

Асортимент включає у себе такі вуличні двері:

  • для квартири, будинку чи технічного приміщення;

  • металеві, дерев'яні, броньовані;

  • одностулкові, полуторні чи двійні;

  • дешеві та елітні;

  • та багато інших.

 

З приводу замовлення чи інформації по продукції, зверніться до нашого контакт-центру за номерами, вказаними на сайті. Також у нас можна додатково замовити послугу монтажу.

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат