Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

ТМ «LVIVSKI» вхідні двері пропонує надійний захист за доступну ціну.

 Кожен бажає створити в своєму помешканні затишок та комфорт, облаштувати житло таким чином, аби відчувати себе в безпеці, тому кожна деталь має значення. Одним найважливіших елементів безпеки та створення відчуття затишку є вхідні Львівські двері.

Компанія «LVIVSKI» двері для виготовлення стальних дверей, використовує потоковий метод. За цим способом, технологічний цикл розбитий на ряд операцій, який сприяє безперервності виробничого процесу і надвисокий рівень якості. Це найбільш ефективна форма організації виробництва, даний метод гарантує високий рівень продуктивності. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти вхідні двері без браку, точно пробиті отвори під ригелі та замки, якісне зварювання — все це робить Львівські двері від компанії найкращими. Технології дозволяють створюватипродукт, який не тільки виконують захисні функції, але і ряд додаткових, забезпечуючи:

  • звукоізоляцію
  • теплоізоляцію
  • протипожежну безпеку;
  • підвищену взломостійкість

 Також «LVIVSKI» надають допомогу та підтримують у створенні власного бізнесу. Практичний досвід, швидко зростаючими результатами безперечно підтверджує статус компанії. Молоде високотехнологічне підприємство, яке великими кроками росте та розвивається. Велика кількість дверей реалізується кожного дня, різних типів, видів, але обов'язково найвищої якості та доступними цінами. Завдяки невпинній праці та індивідуальному підходу до кожного клієнта, «LVIVSKI» 

 

Показати фільтр
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат