Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Класичні вхідні двері

Класичні вхідні двері

Вхідні двері, крім свого основного призначення, повинні не лише захищати житло, але і естетично доповнювати його архітектуру. Тому при покупці вхідних дверей, найважливішим після якості критерієм вибору залишається їх дизайн. В сучасних магазинах представлений багатий вибір моделей, про те одним з найпоширеніших варіантів залишається невмируща класика. Класичний стиль підкреслює статусність господаря, його відмінні смакові вподобання, а також впевненість в собі та своїх поглядах.

 Класичні вхідні двері не втрачають своєї актуальності навіть зі стрімким зростанням популярності сучасних стилів, вони легко поєднуються з більшістю архітектурних рішень та однаково підходять як для житлових, так і для комерційних приміщень.

Особливості класичних дверей

 Класичні двері легко відрізнити з-поміж інших варіантів, вони здатні надати будь-якому дому будинку стилю та багатства. Для таких дверей характерні пропорційні форми та чіткі лінії, найголовнішими та незамінними елементами є строгість та пропорційність. Двері в класичному стилі переважають в натуральних відтінках як темної так і світлої кольорової гамми. Також, для класичних дверей характерні фільонки – прямокутні вставки в дверному полотні з тоншого матеріалу, що прикрашають двері надаючи їм рельєфної форми. Різноманітні доповнення у вигляді дзеркальних чи скляних вставок, візерунки, орнаменти та ковані елементи зроблять будь-яку модель оригінальним та вишуканим доповненням для Вашого житла.

 Традиційно, класичні двері виготовляють з масиву, про те вхідні двері МДФ, також мають широке застосування.

Купити класичні вхідні двері Львів

 Пропонуємо багатий вибір вхідних дверей в класичному стилі. В нашому інтернет-каталозі ми зібрали вишукані моделі, що поєднали в собі відмінну якість, багатий класичний дизайн та привабливу ціну. У нас Ви легко зможете обрати вишукані класичні двері потрібного дизайну, кольору та ціни. Наші двері відрізняються своєю оригінальністю, та при цьому поєднують в собі основні вимоги притаманні класицизму. Бажану модель ми готові швидко доставити та професійно змонтувати у зручний для Вас час. Додаткові консультації можна отримати за номерами вказаними на сайті.

 Шукайте на сторінках нашого магазину двері, що стануть надійним захистом Вашого житла на довгі роки та відповідатимуть всім побажанням!

Дивіться також

Вхідні двері за обробкою та матеріалом:

Вхідні двері за Стилем:

Вхідні двері за використанням: 

грн1565 до 13106
 
Показати фільтр
Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат