Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Для технічних приміщень

Технічні двері Львів

 Технічні вхідні двері - багатофункціональна дверна конструкція, яка відповідає певним стандартам і встановлюється в спеціальні приміщення. Вона служить декільком цілям одночасно, надійно захищаючи від злому, проникнення і пожежі, а також від холоду, шуму і інших негативних зовнішніх чинників. Наша компанія займається продажем доступних за ціною та надійних технічних дверей, які відповідають найвищим вимогам і мають наступні переваги:

  • Відрізняються підвищеними технічними параметрами.

  • Виготовляються зі сталевих нержавіючих листів, які не піддаються механічним пошкодженням.

  • Комплектуються надійними замками і фурнітурою.

  • Мають міцну конструкцію.

Особливості металевих технічних дверей

 Стандартні технічні двері складаються з міцного каркасу у вигляді профільної труби. Стійкість до механічних впливів забезпечують ребра жорсткості. Зазвичай технічні металеві вхідні двері покриті практичним порошковим напиленням, яке легко витримує високі температури, є антикорозійним покриттям, яке надійно захищає конструкцію від подряпин і відколів.
Компанія
Door&Floor пропонує купити технічні вхідні двері за доступними цінами, що підходять для установки в підсобки, склади, котельні, виробничі приміщення. Кожні модель дверей перш ніж поступити у продаж проходить суворий контроль, перевіряється на відповідність санітарним нормам. Технічні двері повинні бути в першу чергу міцними і надійними, а також відповідати жорстким експлуатаційним вимогам і легко очищатися від забруднень.

Купити технічні двері Львів

 Компанія Door&Floor реалізує металеві технічні двері високої якості та за доступними цінами. Невисока вартість обумовлюється тим, що полотно такого типу не прийнято прикрашати декоративними елементами і привабливою обробкою. Тут важливі міцність, надійність, довговічність, а не особливий зовнішній вигляд.
Щоб купити дешеві технічні двері у Львові, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. У компанії передбачена можливість прийому онлайн-заявок на виїзд замірника. Дверні конструкції встановлюються командою професійних монтажників. Виготовлення та доставка полотен займає строго обумовлений з клієнтом час. На продукцію і фурнітуру видається гарантія від виробників.

Дивіться також

Вхідні двері за обробкою та матеріалом:

Вхідні двері за Стилем:

Вхідні двері за використанням: 

грн3350 до 3761
 
Показати фільтр
АКЦІЯ: Гаражні ворота

гаражні ворота

Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат