Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Для технічних приміщень

Технічні двері Львів

 Технічні вхідні двері - багатофункціональна дверна конструкція, яка відповідає певним стандартам і встановлюється в спеціальні приміщення. Вона служить декільком цілям одночасно, надійно захищаючи від злому, проникнення і пожежі, а також від холоду, шуму і інших негативних зовнішніх чинників. Наша компанія займається продажем доступних за ціною та надійних технічних дверей, які відповідають найвищим вимогам і мають наступні переваги:

  • Відрізняються підвищеними технічними параметрами.

  • Виготовляються зі сталевих нержавіючих листів, які не піддаються механічним пошкодженням.

  • Комплектуються надійними замками і фурнітурою.

  • Мають міцну конструкцію.

Особливості металевих технічних дверей

 Стандартні технічні двері складаються з міцного каркасу у вигляді профільної труби. Стійкість до механічних впливів забезпечують ребра жорсткості. Зазвичай технічні металеві вхідні двері покриті практичним порошковим напиленням, яке легко витримує високі температури, є антикорозійним покриттям, яке надійно захищає конструкцію від подряпин і відколів.
Компанія
Door&Floor пропонує купити технічні вхідні двері за доступними цінами, що підходять для установки в підсобки, склади, котельні, виробничі приміщення. Кожні модель дверей перш ніж поступити у продаж проходить суворий контроль, перевіряється на відповідність санітарним нормам. Технічні двері повинні бути в першу чергу міцними і надійними, а також відповідати жорстким експлуатаційним вимогам і легко очищатися від забруднень.

Купити технічні двері Львів

 Компанія Door&Floor реалізує металеві технічні двері високої якості та за доступними цінами. Невисока вартість обумовлюється тим, що полотно такого типу не прийнято прикрашати декоративними елементами і привабливою обробкою. Тут важливі міцність, надійність, довговічність, а не особливий зовнішній вигляд.
Щоб купити дешеві технічні двері у Львові, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. У компанії передбачена можливість прийому онлайн-заявок на виїзд замірника. Дверні конструкції встановлюються командою професійних монтажників. Виготовлення та доставка полотен займає строго обумовлений з клієнтом час. На продукцію і фурнітуру видається гарантія від виробників.

Дивіться також

Вхідні двері за обробкою та матеріалом:

Вхідні двері за Стилем:

Вхідні двері за використанням: 

грн3350 до 3761
 
Показати фільтр
Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат