Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Вхідні двері для приватного будинку

 Більшість покупців, які хочуть купити вхідні двері для дому не виділяють їх в якусь особливу категорію та роблять вибір з усього наявного асортименту. Насправді, такі двері мають ряд підвищених характеристик в порівнянні з дверима для квартири. Це пов’язано з щільністю населення, адже в квартирних будинках часом може пригодитися набридлива пильність сусідів і вони зможуть перешкодити візиту небажаних гостей, чого не скажеш про віддалені та огороджені високим парканом між собою житлові будинки. Також, зовнішні вхідні двері можуть піддаватись шкідливому впливу сонця, дощу та інших погодних умов, це може істотно вплинути на їх зовнішній вигляд, тому зовнішнє покриття повинне бути довговічним готовим до різних випробувань.

Головні вимоги до вхідних дверей в приватний будинок

 В окремій категорії ми поєднали асортимент вхідних дверей для зовнішнього використання, що відповідають найголовнішим вимогам, для їх відмінного функціонування:

  • Міцна конструкція наших дверей виготовлена з цільногнутого металевого профілю, який зміцнений додатковими ребрами жорсткості. Конструкція обшита плитами МДФ та заповнена всередині якісним наповнювачем. Зовнішнє покриття з порошковим напиленням, надійно захищає від шкідливих фізичних та механічних чинників. Конструкція дверей продумана таким чином, аби на протязі всього періоду експлуатації справно функціонувати та надійно захищати Ваше житло, а відмінне поєднання з міцною фурнітурою цьому лише сприятиме.

  • Відмінні експлуатаційні характеристики. Обравши наші двері Ви не прогадаєте та зробите правильний вклад на довгі роки. Наші двері гарантують відмінну герметизацію, Вам не завдаватимуть дискомфорту протяги, неприємні запахи та набридливий шум ззовні (особливо актуально, якщо Ви живете біля дороги чи залізниці). Також, ми гарантуємо відмінну теплоізоляцію, стійкість до вологи та перепадів температур. Завдяки якісному зовнішньому покриттю двері не бояться шкідливо впливу сонця та інших погодних умов, а якщо Ви захистите свої двері дашком, то значно збільшите їх експлуатаційний термін.

  • При вабливий зовнішні вид. Серед багатого асортименту Ви знайдете безліч привабливих варіантів, які зможуть гармонійно поєднатись з архітектурою Вашого будинку. Різноманітні доповнення у вигляду декоративних та кованих елементів, візерунки та орнаменти та широка кольорова гамма та не лише міцна, а й стильна фурнітура дають безліч можливостей для вибору.

  • Пропонуємо привабливі ціни, які однозначно приємно Вас здивують. Широкий ціновий діапазон розрахований на споживачів з широким колом можливостей.

Купити вхідні двері для дому Львів

  Для тих, хто шукає якісні вхідні двері для зовнішнього використання, що не втратять привабливий зовнішній вид протягом першого року використання та будуть надійним захистом від грабіжників, ми створили окрему категорію, в якій поєднали відмінні для цього варіанти. На нашому сайті, ви легко зможете знайти та купити вхідні двері, що гарантовано відповідатимуть всім вище вказаним критеріям якості та Вашим смаковим вподобанням. Зручна пошукова система дозволить легко знайти потрібний варіант, для цього Вам необхідно лише вказати бажані параметри та ціновий діапазон. Уточнити виниклі питання Ви завжди можете зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Дивіться також

Вхідні двері за обробкою та матеріалом:

Вхідні двері за Стилем:

Вхідні двері за використанням: 

грн3188 до 10270
 Міжкімнатні двері за обробкою та матеріалом::
Показати фільтр
Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат