Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Пластикові вікна

Зміст:

Вікна Львів. Різновиди віконних конструкцій.

 Можете собі уявити сучасний будинок без вікон? Навіть в найнеординарніших архітекторів немає таких проектів. Будь-яка віконна конструкція є незамінним елементом кожного будинку, яка служить для додаткового освітлення та провітрювання приміщення. Обирати вікна слід максимально уважно, адже вони повинні зберігати тепло взимку, захищати від непроханих гостей, мати міцну та надійну конструкцію, а також бути екологічно чистими та безпечними для Вашого здоровя.

 Ми пропонуємо купити вікна, за найдоступнішими цінами у Львові, що гарантовано відповідають необхідним технічним характеристикам та вірно служитимуть Вам протягом всього періоду експлуатації . В нашому інтернет каталозі ми поєднали найкращі пропозиції високої якості за найдоступнішими цінами. Шукайте на його сторінках вікна з різних матеріалів виготовлення, необхідним склопакетом та підходящим ціновим діапазоном.

 Сучасні технології та методи виробництва дозволили значно розширити ринок, а значить збільшити вибір. Традиційні дерев’яні вікна дещо потіснились іншими типами віконних конструкцій, про те і перші не втрачають своєї актуальності. В нашому інтернет каталозі ми поєднали найкращі пропозиції високої якості за найдоступнішими цінами. Шукайте на його сторінках вікна з різних матеріалів виготовлення, необхідним склопакетом та підходящим ціновим діапазоном.

 Деревяні вікна. Такий тип вікон є традиційним варіантом, що наданий час є удосконаленим завдяки можливостям сучасного виробництва. Дерев’яна рама з відбірного бруса найрізноманітніших порід дерева та з екологічно чистим захисним покриттям є міцною та стійкою конструкцією, а сучасний склопакет з необхідною кількістю повітряних камер, надійно оберігатимуть тепло та затишок в Вашому домі. Деревяні вікна можуть легко поєднатись практично з будь-яким інтер’єром чи архітектурним стилем та стануть відмінним вибором для любителів натуральності та класики.

 Металопластикові вікна. Даний вид віконних конструкцій можна зустріти майже в кожному будинку. Таку популярність вікна з пластику набули завдяки міцній конструкції та простотою у догляді та відносно доступніша ціна у порівнянні з дерев’яними аналогами. Їх виготовляють з полівінілхлориду (ПВХ), всередині профілю знаходяться перегородки, які утворюють повітряні камери, від їх кількості залежать звуко та теплоізоляційні властивості. Для додаткової міцності та стійкості профілю, найбільша камера армується сталевим вкладишем.

 Алюмінієві вікна. Поділять на конструкції з холодним та теплим профілем. Перші відмінно підходять для використання в нежитлових приміщеннях, засклення балконів чи лоджій. Вікна з теплого профілю мають термоізоляційну вставку між профілями, що допомагає покращити тепло та звукоізоляційні властивості вікна. Алюмінієві вікна набувають все більшої популярності завдяки своїй легкості, невибагливості та довговічності.

 Сучасні вікна мають склопакет з 1, 2-ома чи 3-ома повітряними камерами, необхідна кількість визначається умовами в яких вікно експлуатуватиметься. По периметру вікна встановлюється ущільнювач, який забезпечує додаткову герметизацію, а міцна та надійна фурнітура забезпечує додатковий захист.

Як правильно обрати вікна

 Відповідь на поставлене питання залишається спірною, напевне з моменту виготовлення металопластикових вікон. Хтось є поціновувачем екологічно чистих та натуральних матеріалів, а хтось цінує практичність і віддає перевагу сучасним технологіям. Насправді, не реально чітко відповісти, який тип вікна кращий, адже кожен з них може мати свої переваги та недоліки. Яке вікно краще обрати, залежить і від того,для якого приміщення вони призначені, наприклад: дерев’яні вікна завдяки своїй натуральності відмінно підійдуть для житлових приміщень; алюмінієві вікна переважають своєю міцністю та стійкістю, тому зможуть відмінно доповнити офісні приміщення; металопластикові вікна завдяки своїй практичності підходять для комерційних приміщень різного плану.

 Втім, не існує жодних обмежень щодо вибору. Ви можете обрати для свого дому будь-який тип вікон, все залежить від Ваших фінансових можливостей та смакових вподобань. Головне – знайти надійного та добросовісного виробника.

Правильний догляд за вікнами

 Вікна, як і будь-який інший елемент в Вашому домі, для довготривалої експлуатації потребують бережного користування та правильного догляду. Для легкого функціонування вікна, доглядайте за фурнітурою та регулярно змащуйте всі рухомі частини машинним маслом, не забуваючи при цьому оцінювати їх справність. Вчасно замінюйте дефекти, не маючи певних професійних навиків, краще запросити на допомогу спеціаліста.

 Проводячи будь-які ремонтні роботи, захищайте вікна плівкою. Це попередить потрапляння забруднень в його механізм. Для миття профілю використовуйте спеціальний засіб, або мильний розчин, для очищення склопакету можна використовувати звичайний миючий засіб для скляних поверхонь. Не використовуйте для миття вікон концентровані розчини та порошкові засоби, які можуть пошкодити поверхню. Сучасні віконні конструкції легко миються завдяки гладкій поверхні та брудовідштовхуючому покриттю.

Купити вікна Львів

 Ми пропонуємо придбати вікна на найвигідніших умовах. У нас ви можете купити металопластикові вікна, або будь-які інші за найдоступнішими цінами. Переваги співпраці з нами, які вже встигли оцінити сотні покупців:

  • Відповідність усім технічним нормам, а також високі експлуатаційні характерисики

  • Відмінне поєднання ціни та якості

  • Досвід роботи з провідними виробниками віконних конструкцій

  • Тривалий гарантійний термін

  • Відмінний сервіс: починаючи кваліфікованою консультацією та закінчуючи професійним монтажем.

 

Ми цінуємо кожного нашого покупця, тому завжди бажаємо зробити нашу роботу кращою, а Ваші покупки приємнішими.

грн1680 до 2701
Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат