Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Сейфи зламостійкі

Сторінка 1 із 2

Зламостійкі сейфи

Зламостійкі прийнято вважати металевий сейф з ненульовим класом стійкості до злому. Національним стандартом передбачена ієрархія класів взломостойкості аж до 10 в залежності від опірності сейфа до спроб несанкціонованого доступу із застосуванням механічних, термічних і електричних інструментів. Найбільш захищені моделі мають двохстінною конструкцією з міжстінним простором, залитим армованим бетоном. Замки зламостійких сейфів мають додатковий захист, що перешкоджає їх вибивання або висвердлюванню. У нашому магазині ви можете купити моделі з класом взломостойкості від 1 до 5.

Основні характеристики зламостійких сейфів

Клас 1 Це найпопулярніші моделі для будинку. Дані сейфи дозволяють зберігати невеликі суми грошей і не дуже важливі документи. Звичайний квартирний злодій в більшості випадків не впорається з таким сейфом, а винести його за межі квартири буде проблематично через вагу (не менше 20 кг) і кріплення анкерним болтом з середини до стіни або підлоги.

Клас 2  Зламостійкий сейф 2 класу не піддасться з ходу навіть професійному ведмежатникові. У ньому можна впевнено зберігати великі суми грошей і дорогі цінності в квартирі або офісі. Товщина стінок в 20 ~ 40 мм, а також вага від 100 кг ускладнюють механічне пошкодження конструкції або винесення сейфа за межі приміщення.

Клас 3 і 4 Це - касові броньовані сейфи зазвичай використовуються в комерційних організаціях для зберігання виручки. Металеві стінки завтовшки 50 ~ 55 мм з прошарком з армованого бетону, а також власну вагу, що досягає декількох сотень кілограмів, дозволяють зберігати цінності.

Клас 5 Сейфи цього класу використовуються в банках і ювелірних магазинах для зберігання істотних цінностей. Крім товстих металевих стінок з прошарком з армованого бетону тут можуть використовуватися додаткові блокувальні системи, сталеві решітки, спеціальні композитні матеріали і т. Д. У цих сейфах можна зберігати цінності.

Купити стійкі до злому сейфи 1 ~ 5 класів від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників ви зможете в нашій компанії. Ми здійснюємо доставку в будь-яку точку Львова і області, а також відправляємо в регіони України через транспортні компанії.

міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат