Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Сейфи зламостійкі

Сторінка 1 із 2

Зламостійкі сейфи

Зламостійкі прийнято вважати металевий сейф з ненульовим класом стійкості до злому. Національним стандартом передбачена ієрархія класів взломостойкості аж до 10 в залежності від опірності сейфа до спроб несанкціонованого доступу із застосуванням механічних, термічних і електричних інструментів. Найбільш захищені моделі мають двохстінною конструкцією з міжстінним простором, залитим армованим бетоном. Замки зламостійких сейфів мають додатковий захист, що перешкоджає їх вибивання або висвердлюванню. У нашому магазині ви можете купити моделі з класом взломостойкості від 1 до 5.

Основні характеристики зламостійких сейфів

Клас 1 Це найпопулярніші моделі для будинку. Дані сейфи дозволяють зберігати невеликі суми грошей і не дуже важливі документи. Звичайний квартирний злодій в більшості випадків не впорається з таким сейфом, а винести його за межі квартири буде проблематично через вагу (не менше 20 кг) і кріплення анкерним болтом з середини до стіни або підлоги.

Клас 2  Зламостійкий сейф 2 класу не піддасться з ходу навіть професійному ведмежатникові. У ньому можна впевнено зберігати великі суми грошей і дорогі цінності в квартирі або офісі. Товщина стінок в 20 ~ 40 мм, а також вага від 100 кг ускладнюють механічне пошкодження конструкції або винесення сейфа за межі приміщення.

Клас 3 і 4 Це - касові броньовані сейфи зазвичай використовуються в комерційних організаціях для зберігання виручки. Металеві стінки завтовшки 50 ~ 55 мм з прошарком з армованого бетону, а також власну вагу, що досягає декількох сотень кілограмів, дозволяють зберігати цінності.

Клас 5 Сейфи цього класу використовуються в банках і ювелірних магазинах для зберігання істотних цінностей. Крім товстих металевих стінок з прошарком з армованого бетону тут можуть використовуватися додаткові блокувальні системи, сталеві решітки, спеціальні композитні матеріали і т. Д. У цих сейфах можна зберігати цінності.

Купити стійкі до злому сейфи 1 ~ 5 класів від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників ви зможете в нашій компанії. Ми здійснюємо доставку в будь-яку точку Львова і області, а також відправляємо в регіони України через транспортні компанії.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат