Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Стінні сейфи Львів

У наш нелегкий час, ніхто не захищений від пограбувань, пожеж та інших стихійних лих. З цієї причини багато людей замислюються над питанням, яким чином можна забезпечити свого майна максимально ефективний захист. Прийнявши рішення купити стінний сейф для дому, господар володіння може бути спокійний за збереження і недоторканність своїх матеріальних цінностей. Якщо в оселі є великі суми грошей, цінних паперів, дорогі прикраси або якісь інші речі, які для власника є цінними, то без надійного секретного сейфа просто не обійтися.

Сучасний ринок спеціалізованого обладнання пропонує досить великий вибір стінних сейфів, всі вироби розрізняються за матеріалом виготовлення, конструкції, рівню секретності, дизайну, вагою та габаритами. Величезним попитом сьогодні користуються вбудовані сейфи стінні для квартири. Ці конструкції призначаються для зберігання прикрас, цінних документів, грошей і інших предметів. Головна їхня особливість полягає в тому, що вони вбудовуються в стіну або підлогу, завдяки чому є невидимими. Зовні такий залізний ящик можна прикрити будь-яким предметом інтер'єру або меблями. Ті вбудовуються сейфи, які монтуються в підлогу, зверху прикриваються покриттям для підлоги.

Сейфи стінні - переваги

Кожен сейф будь-якого виду має своє функціональне призначення. Всі моделі сучасних виробників володіють якимись своїми певними перевагами. Тим людям, хто все ж таки зважився купити вбудований сейф для квартири, необхідно ознайомитися з основними технічними і експлуатаційними характеристиками даних виробів. Більшість вбудованого типу, які випускаються на конвеєрі відомих і перевірених компаній, володіють багатьма позитивними сторонами.

Економія простору. За рахунок того, що ці конструкції монтуються всередину стіни, вони не займають багато корисної площі в приміщенні.

Надійність. У більшості кримінальних випадків, коли зловмисники проникають в будинок з метою пограбування, вони намагаються винести сейф з будинку, щоб вже на своїй території провести його розтин. Виявити, а потім демонтувати вбудований ящик для зберігання цінностей зі стіни або підлоги швидко і безшумно практично неможливо. Тому даний вид сейфа для домашнього використання вважається найбільш надійним і безпечним.

Маскування. Вбудовувані види такого товару для сторонніх очей невидимі, вони прикриваються картинами, шафами, книжковими поличками, килимами та іншими предметами інтер'єру.

Пожаростійкість. Залежно від властивостей теплопровідності матеріалу стіни або підлоги, в які вмонтовано обладнання, можна говорити про вогнестійкість сейфа. Часто такі сховища рятують свій вміст під час пожежі.

Як вибрати вбудований в стіну сейф?

У більшості випадків власники новобудов замислюються над тим, щоб купити вбудований сейф, ще на етапі планування первинних будівельних і ремонтних робіт. Такі конструкції призначаються виключно для внутрішнього монтажу в підлогу або стіну. При виборі сейфа вбудованого типу варто враховувати такі фактори:

  • товщину лицьової стінки (для максимальної безпеки рекомендується використовувати виріб з товщиною передньої стінки від 1 см.);
  • товщину підлоги або стіни (вибираючи вбудований сейф необхідно точно знати параметри плити підлоги або стіни, так як їх товщина повинна перевищувати глибину конструкції мінімум на 10 см.).

Стінні сейфи - це незамінна річ, яка обов'язково повинна бути в кожному домі, де зберігаються якісь матеріальні цінності. Високий рівень скритності, надійність і безпека - це ті переваги, які роблять такий вигляд товару популярним і затребуваним.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат