Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Сейфи для зброї Львів: салон DoorFloor

Купити мисливський сейф у Львові на нашому сайті легко і просто, докладніше про це в розділі Сейфи. Сейф для зброї необхідний кожному власнику газового, зброї обмеженого ураження, пневматичного, гладкоствольної та нарізної мисливської зброї.

Всі представлені на нашому сайті металеві шафи та сейфи для зберігання зброї відповідають вимогам до зберігання того типу зброї, для якого вони призначені.

Асортимент і ціни

Магазин з продажу шаф і сейфів для зброї представляє Вашому вибору великий асортимент продукції для збереження зброї вдома і в офісі. Зручний каталог продукції зорієнтований на запити будь-якого покупця шаф для зброї. Він розділений на категорії сейфів для зберігання зброї і боєприпасів, що допомагає визначитися з їх ціновим діапазоном, технічними характеристиками і відповідністю Вашим запитам.

Ціна - безсумнівно, важливий момент при будь-якій покупці, тому ми пропонуємо моделі від самих бюджетних варіантів до елітних сейфів, оброблених цінними породами дерев.

Як правильно вибрати мисливський сейф?

При виборі пам'ятайте, що сейфи для зброї - це не прикраса кімнати (якщо тільки мова не йде про сейфах для колекціонерів зброї), зовнішня краса його не так важлива, як, наприклад, товщина металу стінок і дверець, все одно його потрібно буде приховувати від очей сторонніх шляхом розміщення в шафах, затишних нішах і подібних місцях. В європейських стандартах виробництва зазвичай використовують сталь високої міцності і хорошої якості товщиною від 2 до 2,5 мм. Металеві шафи з великою висотою, але при цьому мають невелику вагу, повинні обов'язково кріпитися до стіни або до підлоги - це забезпечить Вашу безпеку, так як при відкриванні він може просто впасти на Вас. Та й дільничному, який буде відвідувати Вас з періодичними перевірками, буде не до чого прискіпатися, тому що Ви виконуєте вимога щодо запобігання виносу збройової шафи. Але в той же час замки сейфа повинні зручно і легко відкриватися. Іноді від швидкості їх відкриття залежить життя, і не тільки Ваше.

Вогнестійкість сейфа для зброї - ще один з найважливіших моментів при його виборі. Вогнестійкими якостями володіють всі представлені сейфи. Тут потрібно врахувати можливі ризики при виникненні пожежі - детонація зберігається вибухонебезпечної амуніції. Стінки сейфа з металу візьмуть на себе основний удар, навіть якщо вибухнуть патрони під час пожежі. Тепер залишається тільки вибрати сейф, який задовольнить всі Ваші запити! Додаткові послуги в салоні DoorFloor можна не тільки купити сейф, але і отримати безкоштовні консультації та доставку безкоштовну доставку по місту.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат