Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

Сейфи меблеві

Ціна:
Ціна для продажу: 19 872 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 20 166 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 23 490 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 25 506 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 26 844 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 28 236 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 28 446 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 28 626 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 30 690 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 32 196 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 48 396 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 53 376 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 59 196 грн.
Ціна:
Ціна для продажу: 68 490 грн.

Меблеві сейфи для дому та офісу: вбудовані, електронні, кодові

Типові меблеві сейфи - конструкції невеликих габаритів, оснащені замками різних типів, представлені в продажу за помірною вартістю. Встановлюючи будинку такий бокс, бажано зафіксувати його до підлоги або стіни, щоб не змогли забрати злодії. Зручний в побуті і надійний вбудований сейф. Подібні моделі монтуються в предмети меблювання, щоб не привертати увагу до домашнього сховища цінностей.

«Door&Floor» пропонує придбати меблевий сейф за доступною ціною, вибравши модель:

  • закривається ключем;
  • з кодовою запірної системою;
  • електронним замком.

Невеликі домашні та офісні меблеві сейфи для грошей, документів і інших цінностей

Для безпечного зберігання в квартирі готівки, цінних речей і важливих документів ідеальний маленький сейф. Скромні габарити боксу дозволяють облаштувати схованку в стіні або приховати за фасадом меблів. Компактні габарити не позначаються на міцності. Товсті металеві стінки і надійний запор роблять вбудовувані сейфи оптимальним захистом від зловмисників.

Переваги боксів:

  • несприйнятливість міцного корпусу до механічних впливів;
  • можливість за рахунок малих розмірів помістити сховище в шафку, на полицю або в тумбу, а при необхідності транспортувати цінності - взяти в поїздку, використовуючи як компактний контейнер;

Зараз у Львові можна недорого купити функціональний маленький меблевий сейф для офісу і дому, презентабельно виглядає і забезпечує схоронність вмісту.

Хочете уникнути проблем зі зберіганням важливих паперів і заощаджень, скористайтеся пропозиціями інтернет-магазину «Door&Floor». Продаж сейфів у Львові ведеться нами за привабливою для покупців вартості. Оцініть плюси співпраці - надішліть онлайн заявку на придбання обраного товару, і ми доставимо бокс-сховище на Вашу електронну адресу вже завтра.

сейфи

сейфи

міжкімнатні двері

міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат