Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Меблеві сейфи для дому та офісу: вбудовані, електронні, кодові

Типові меблеві сейфи - конструкції невеликих габаритів, оснащені замками різних типів, представлені в продажу за помірною вартістю. Встановлюючи будинку такий бокс, бажано зафіксувати його до підлоги або стіни, щоб не змогли забрати злодії. Зручний в побуті і надійний вбудований сейф. Подібні моделі монтуються в предмети меблювання, щоб не привертати увагу до домашнього сховища цінностей.

«Door&Floor» пропонує придбати меблевий сейф за доступною ціною, вибравши модель:

  • закривається ключем;
  • з кодовою запірної системою;
  • електронним замком.

Невеликі домашні та офісні меблеві сейфи для грошей, документів і інших цінностей

Для безпечного зберігання в квартирі готівки, цінних речей і важливих документів ідеальний маленький сейф. Скромні габарити боксу дозволяють облаштувати схованку в стіні або приховати за фасадом меблів. Компактні габарити не позначаються на міцності. Товсті металеві стінки і надійний запор роблять вбудовувані сейфи оптимальним захистом від зловмисників.

Переваги боксів:

  • несприйнятливість міцного корпусу до механічних впливів;
  • можливість за рахунок малих розмірів помістити сховище в шафку, на полицю або в тумбу, а при необхідності транспортувати цінності - взяти в поїздку, використовуючи як компактний контейнер;

Зараз у Львові можна недорого купити функціональний маленький меблевий сейф для офісу і дому, презентабельно виглядає і забезпечує схоронність вмісту.

Хочете уникнути проблем зі зберіганням важливих паперів і заощаджень, скористайтеся пропозиціями інтернет-магазину «Door&Floor». Продаж сейфів у Львові ведеться нами за привабливою для покупців вартості. Оцініть плюси співпраці - надішліть онлайн заявку на придбання обраного товару, і ми доставимо бокс-сховище на Вашу електронну адресу вже завтра.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат