Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Де купити сейф для грошей у Львові?

Сьогодні купити сейф для коштей у Львові пропонують багато постачальників подібних послуг. Ви можете витратити час і відвідати гіпермаркети, спеціалізовані магазини, салони, приватні компанії, що пропонують домашні сейфи для документів, грошей, зброї і т.д. А можете уважно вивчити каталог інтернет-магазину DoorFloor в перерві між роботою, не виїжджаючи за межі офісу. Або, сидячи в затишній домашній атмосфері зі своїми близькими людьми, разом вибрати необхідну модель.

Тепер питання, як і де вигідніше купити сейф для грошей у Львові, вирішиться сам собою. На сайті представлено безліч моделей, серед яких можна підібрати свій індивідуальний варіант.

До уваги покупця представлені моделі сейфів:

Необхідність в захисті цінних речей від злому зростає постійно, особливо в період, коли важко приховати добробут сім'ї від, так званих, «доброзичливців» привласнити чуже добро. Сьогодні, як і в усі часи, квартирні крадіжки мають місце бути, тому домашні сейфи для документів, зберігання грошей, зброї і цінностей треба підбирати якісні і надійні.

Як підібрати домашні сейфи для документів, грошей, цінностей?

Якщо ви вирішили купити домашній сейф для грошей Львів, то, перш за все, вам треба чітко визначитися з метою використання сейфа, в якому місці планується установка, буде це маленький бокс в секретері або масивний шафа на видному місці. 

В каталозі Інтернет-магазину представлені різноманітні домашні сейфи. Купити такий сейф ви можете, оформивши заявку або зателефонувавши за контактним телефоном менеджеру компанії для уточнення додаткової інформації з продажу зацікавила вас моделі. Наші фахівці встановлять сейф за всіма нормами монтажу, а також відповідно до ваших побажань.

Якщо вам необхідно зберігати тільки документи, коштовності і гроші, то ви можете купити домашній маленький сейф і встановити його в потаємне місце. А якщо у вашій родині є затятий мисливець, то необхідно підбирати спеціалізований сейф для зберігання рушниці, а то й кількох. Такий сейф бажано приховати від сторонніх очей, а при монтажі необхідно дотримуватися певних умов кріплення сейфа, щоб його не змогли забрати злодії.

Домашні сейфи для документів повинні бути взломостойкимі і вогнестійкими, тому при покупці уважно вивчайте технічні характеристики виробів. Маючи високу ступінь вогнестійкості, в такому сейфі можна сміливо зберігати важливу інформацію на флешках, дисках і ін. Також одна з характеристик домашнього сейфа - це його вага. Якщо вам необхідно встановити масивний сейф, обов'язково прийміть до уваги його вага і уточніть, чи витримають цю вагу стельові перекриття багатоповерхового будинку.

Як правильно вибрати сейф для грошей та інших цінностей?

У сейфів для будинку кілька різних призначень. Є сейфи призначені для зброї - мисливські сейфи, зараз вони набирають свою популярність, в зв'язку з підвищенням зацікавленості населенням покупки пістолетів і рушниць. Є сейфи для зберігання цінностей - грошей, прикрас, годинників. Окремо можна виділити сейфи для документів, нерідко у покупця є особливі вимоги до таких сейфів - вогнетривкість або як деякі називають вогнестійкість, щоб все зберегти в разі пожежі. Важливо пам'ятати і про вагу і розмір виробу. Якщо Ваш сейф важить 4-6 кілограмів, то не варто воскладивать на нього великі надії, такої сейф можуть просто покласти в сумку і понести. Якщо сейф важить більше 300 кг, то його слід розміщувати на 1 поверсі або враховувати можливе навантаження на підлогу якщо Ви розмістили сейф на інших поверхах. Купуючи сейфи для дому, багато хто зацікавлений прикріпити сейф до підлоги або стіни. Таку можливість можна здійснити, якщо до сейфу додаються анкерні болти для кріплення. Також існують і вбудовані сейфи, завдяки яким сейф можна відмінно замаскувати в стіні, а прикріпивши його болтами - значно ускладнити його відкриття або крадіжку. 

Купити сейф для грошей - це правильне рішення людини, який дбайливо ставитися до свого майна. Чому економити тут не доречно? Хоча б тому, що ця покупка робиться не на один рік, а на десятиліття і довго прослужить на охорону вашого майна. Наші співробітники допоможуть вибрати Вам хороший варіант.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат