Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Де купити міні сейф у Львові?

Маленькі міні сейфи гармонійно вписуються в інтер'єр, не вимагають великого простору, спеціальних шаф і пристосувань для установки. Разом з тим вони створюють захист від недобросовісного доступу. Міні сейфи для грошей підійдуть для будинків з приходять персоналом - няні, домробітниці, клінінгові служби. Найбільш затребувані вироби з такими габаритами (внутрішні, мм): 

  • 138x212x100; 
  • 190x305x219; 
  • 194x312x228; 
  • 244x392x298.

У каталозі можна вибрати вбудований сейф для грошей і документів. Його монтують безпосередньо в стіни - для максимальної надійності. Моделі розрізняють по взломостойкості. Існують 5 класів. Чим вище клас, тим надійніше захист від злому. Купити міні сейф у Львові можна з кур'єрською доставкою, в інші регіони товар відправляється транспортною компанією. Є можливість самовивозу. Вся продукція сертифікована. Оформити замовлення на невеликий сейф зручно на сайті. Ми приймаємо готівкову і безготівкову оплату. 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат