Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Касові броньовані сейфи 4 класу

Одна тільки приналежність сейфів до 4 класу захисту вже говорить про те, що перед вами технічне диво, яке збереже багатства і не допустить жодного сторонньої людини до них.

Все це досягається за рахунок багаторівневої системи захисту, що включає в себе:

  • багатошарові стінки корпусу, які можна порівняти з броньованим листом товщиною до 22 мм. Крім того, порожнечі між стінками сейфів 4 класу заповнюються бетоном з додаванням металевої крихти
  • автоматичну систему блокування дверей, в разі несанкціонованого доступу
  • міцні і надійні замки (мінімум 2).
  • Широкий діапазон цін - ваша можливість «купити касовий броньований сейф»

Хоч касові броньовані сейфи 4 класу - це надсучасні і технологічні пристрої, їх ціни можуть залишатися в розумних межах. DoorFloor яскраве тому підтвердження.

В каталозі пропозицій покупці знайдуть варіанти за ціною від 10 000 грн. Безумовно, чим більше ціна, тим безпеку сейфа вище і тим ширший його можливості з точки зору збереження цінностей. Однак і самі бюджетні моделі цього сегмента гідні вибору.

Касові Сейфи 4 класу сертифіковані і давно використовуються в банках в якості перевірених механізмів захисту. Тому якщо ваші багатства або секрети потребують охорони, саме час зробити покупку.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат