Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Автомобільні сейфи

Сейфи в машину: салон Door&Floor

В інтернет-магазині компанії "Door&Floor" ви завжди можете замовити автомобільний сейф. Ми пропонуємо високоякісні моделі, що відрізняються масою достоїнств. Ви легко підберете сейф, який відповідає всім запитам і побажанням.

Основні особливості представлених моделей

Компактні розміри. Сучасні модифікації сейфів можуть мати невеликі габарити, що дозволяє встановлювати їх в бардачку, за сидіннями, під ними, в невеликих нішах.

Невелика вага. Сейфи для автомобіля є не тільки компактними, але і досить легкими. Це дозволяє швидко переносити їх (з машини в будинок, наприклад).

Висока надійність. Всі моделі доповнюються міцними замками, зносостійкими деталями.

Функціональність. Автомобільні сейфи дозволяють захистити дорогі, цінні, важливі предмети не тільки від зловмисників, але і від численних негативних впливів.

Різноманіття рішень. Ви можете замовити сейф для автомобіля, що дозволяє зберігати не тільки гроші і документи, а й цифрову техніку, великі предмети.

Тривалий термін служби. Всі модифікації сейфа для автомобіля виконуються з міцного металу достатньої товщини. Моделям не страшні численні негативні впливи і спроби злому.

Як зробити вибір?

  1. Визначте, які саме речі ви будете зберігати в сейфі для автомобіля.
  2. Визначте розмір вироби.
  3. Визначте тип замка.

Не знаєте, який сейф встановити в автомобілі? Скористайтеся допомогою досвідченого фахівця. Він розповість про особливості представлених пристроїв і надасть підтримку при виборі.

Переваги замовлення продукції в компанії "DoorFloor"

  • Широкий асортимент моделей. Ми реалізуємо вироби різних розмірів і типів, доповнені надійними замками.
  • Гарантована якість кожного сейфа. Для виробництва ми використовуємо зносостійкі матеріали, перевірену фурнітуру. Кожен сейф обов'язково проходить перевірку.
  • Оптимальна вартість моделей і гнучка система знижок. З нами ви завжди зможете скоротити витрати.
  • Можливості для покупки моделей оптом і в роздріб.
  • Наявність власного сервісного центру. Виникли проблеми при експлуатації виробів? Зверніться до нас. Фахівці усунуть всі труднощі в найкоротші терміни. При необхідності вони виїдуть до вас.
  • Можливості для замовлення виробів, які відповідають усім запитам. Сейф може бути проведений на замовлення. Просто повідомте про всі побажання до моделі.

Звертайтеся! Перетворіть автомобіль в надійне місце для зберігання цінних речей і не переживайте про те, що вони будуть вкрадені.

міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат