Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Автомобільні сейфи

Сейфи в машину: салон Door&Floor

В інтернет-магазині компанії "Door&Floor" ви завжди можете замовити автомобільний сейф. Ми пропонуємо високоякісні моделі, що відрізняються масою достоїнств. Ви легко підберете сейф, який відповідає всім запитам і побажанням.

Основні особливості представлених моделей

Компактні розміри. Сучасні модифікації сейфів можуть мати невеликі габарити, що дозволяє встановлювати їх в бардачку, за сидіннями, під ними, в невеликих нішах.

Невелика вага. Сейфи для автомобіля є не тільки компактними, але і досить легкими. Це дозволяє швидко переносити їх (з машини в будинок, наприклад).

Висока надійність. Всі моделі доповнюються міцними замками, зносостійкими деталями.

Функціональність. Автомобільні сейфи дозволяють захистити дорогі, цінні, важливі предмети не тільки від зловмисників, але і від численних негативних впливів.

Різноманіття рішень. Ви можете замовити сейф для автомобіля, що дозволяє зберігати не тільки гроші і документи, а й цифрову техніку, великі предмети.

Тривалий термін служби. Всі модифікації сейфа для автомобіля виконуються з міцного металу достатньої товщини. Моделям не страшні численні негативні впливи і спроби злому.

Як зробити вибір?

  1. Визначте, які саме речі ви будете зберігати в сейфі для автомобіля.
  2. Визначте розмір вироби.
  3. Визначте тип замка.

Не знаєте, який сейф встановити в автомобілі? Скористайтеся допомогою досвідченого фахівця. Він розповість про особливості представлених пристроїв і надасть підтримку при виборі.

Переваги замовлення продукції в компанії "DoorFloor"

  • Широкий асортимент моделей. Ми реалізуємо вироби різних розмірів і типів, доповнені надійними замками.
  • Гарантована якість кожного сейфа. Для виробництва ми використовуємо зносостійкі матеріали, перевірену фурнітуру. Кожен сейф обов'язково проходить перевірку.
  • Оптимальна вартість моделей і гнучка система знижок. З нами ви завжди зможете скоротити витрати.
  • Можливості для покупки моделей оптом і в роздріб.
  • Наявність власного сервісного центру. Виникли проблеми при експлуатації виробів? Зверніться до нас. Фахівці усунуть всі труднощі в найкоротші терміни. При необхідності вони виїдуть до вас.
  • Можливості для замовлення виробів, які відповідають усім запитам. Сейф може бути проведений на замовлення. Просто повідомте про всі побажання до моделі.

Звертайтеся! Перетворіть автомобіль в надійне місце для зберігання цінних речей і не переживайте про те, що вони будуть вкрадені.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат