Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

двері міжкімнатні

Міжкімнатні двері Трускавець

Міжкімнатні двері Трускавець - недорогі ціни, найбільший вибір у місті

Купити міжкімнатні двері у Бориславі, недорогі ціни, висока якість. Понад 1000 моделей кімнатних дверей у каталозі, усе в наявності на складі. Знижки та акції. Швидка доставка.

Міжкімнатні двері у Трускавці

Шукаючи міжкімнатні двері у Трускавці, можна витратити багато часу і так і не знайти бажаної моделі. Справа в тому, що дверних салонів у місті практично немає, а ті що є, пропонують надто малий вибір. Та відсутність пропозиції не вплинула на попит, тому на численні прохання мешканців міста наша компанія відкрила новий дверний салон, де серед кількох тисяч моделей внутрішніх дверей кожен зможе обрати потрібний варіант.

Причини купити міжкімнатні двері Трускавець у нашому салоні

Каталог нашого салону налічує близько 1,5 тис. пропозицій лише кімнатних дверей, тому тут зовсім нескладно знайти ту дверну конструкцію, яка влаштує співвідношенням зовнішнього вигляду, якості та ціни.

Щодо ціни на міжкімнатні двері, то вони досить лояльні: дешеві моделі мають вартість від 300 грн. Окрім того, ми також пропонуємо знижки та акції, періодично влаштовуємо розпродаж залишків.

Крім широкого розмаїття кімнатних дверних конструкцій, ми пропонуємо і достойний рівень сервісу:

  • консультації менеджерів;

  • виїзд замірника;

  • доставка із обраними Вами місцем та часом;

  • послуги монтажу;

  • гарантія від виробника на кожен виріб.

 

Для уточнення параметрів обраних внутрішніх дверей, зателефонуйте до нас за номером, вказаним на сайті.

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат