Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

двері міжкімнатні

Міжкімнатні двері Глиняни

Міжкімнатні двері Глиняни - недорогі ціни, великий вибір

Купити міжкімнатні двері дешево у Глинянах. Великий асортимент, всі моделі в наявності. Ціни від виробника. Швидка доставка, монтаж.

Міжкімнатні двері у Глинянах

Міжкімнатні двері - це ті конструкції, які необхідні у будь-якому домі. Вони допомагають розділити помешкання на зони та забезпечити приватність для кожного мешканця. Разом із очевидною функцією, сучасні кімнатні двері нерідко стають і окрасою приміщення. Та купити кімнатні двері, які б відповідали вказаним критеріям, у Глинянах дуже складно, адже тут Ви не знайдете спеціалізованих салонів.

Та відтепер наш дверний салон розширив межі своєї діяльності - ми доставляємо продукцію у будь-який куточок області! Тож мешканці с. Глиняни можуть обрати красиві та якісні внутрішні двері із кількох тисяч найменувань у нашому інтернет-каталозі - і вже невдовзі ми доставимо замовлення за вказаною адресою.

Асортимент та ціни на міжкімнатні двері Глиняни

Пропозиція нашого салону налічує безліч дверних конструкцій від провідних європейських та українських виробників - на кожну модель ми надаємо гарантію. Ціни прийнятні для покупців із будь-яким бюджетом, купити дверне полотно можна від 350 грн.

Додатково для зручності наших клієнтів пропонуємо:

  • допомогу у підборі моделі;

  • консультації по характеристиках та особливостях продукції;

  • виїзд спеціаліста по замірах;

  • швидку доставку;

  • монтажні роботи.

Зателефонуйте просто зараз та дізнайтесь більше інформації по пропозиціях салону.

 

міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат