Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

двері міжкімнатні

Міжкімнатні двері Глиняни

Міжкімнатні двері Глиняни - недорогі ціни, великий вибір

Купити міжкімнатні двері дешево у Глинянах. Великий асортимент, всі моделі в наявності. Ціни від виробника. Швидка доставка, монтаж.

Міжкімнатні двері у Глинянах

Міжкімнатні двері - це ті конструкції, які необхідні у будь-якому домі. Вони допомагають розділити помешкання на зони та забезпечити приватність для кожного мешканця. Разом із очевидною функцією, сучасні кімнатні двері нерідко стають і окрасою приміщення. Та купити кімнатні двері, які б відповідали вказаним критеріям, у Глинянах дуже складно, адже тут Ви не знайдете спеціалізованих салонів.

Та відтепер наш дверний салон розширив межі своєї діяльності - ми доставляємо продукцію у будь-який куточок області! Тож мешканці с. Глиняни можуть обрати красиві та якісні внутрішні двері із кількох тисяч найменувань у нашому інтернет-каталозі - і вже невдовзі ми доставимо замовлення за вказаною адресою.

Асортимент та ціни на міжкімнатні двері Глиняни

Пропозиція нашого салону налічує безліч дверних конструкцій від провідних європейських та українських виробників - на кожну модель ми надаємо гарантію. Ціни прийнятні для покупців із будь-яким бюджетом, купити дверне полотно можна від 350 грн.

Додатково для зручності наших клієнтів пропонуємо:

  • допомогу у підборі моделі;

  • консультації по характеристиках та особливостях продукції;

  • виїзд спеціаліста по замірах;

  • швидку доставку;

  • монтажні роботи.

Зателефонуйте просто зараз та дізнайтесь більше інформації по пропозиціях салону.

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат