Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Масивна дошка Львів

Масивна дошка Львів, ціна

  Дерев’яна підлога - це вишукана класика, що ніколи не виходить із моди. Підлогове покриття з дерева допомагає створити комфортну та затишну атмосферу в приміщенні. Сучасна дошка з масиву може обладнуватися замковим з’єднанням, завдяки якому елементи надійно прилягають одне до одного. Це сприяє більш швидкому укладанню дошки. Таке підлогове покриття стало одним із найбільш поширених на сучасному ринку.

 Що таке масивна дошка?

 Головна відмінність цього варіанту від ламінату та паркетної дошки - цільна структура. Цільний шматок деревини виготовляється за допомогою сучасного деревообробного обладнання. Автоматизований процес виробництва дозволяє отримувати ідеально точні розміри кожної паркетної планки. Таким чином, дошці можна надати правильної геометричної форми та виконати поверхню без щілин і зазорів. 

 Товщина дошки з дерев’яного масиву може складати від 18 до 22 мм. Від цього параметру залежить, скільки разів можна буде оновлювати підлогове покриття методом шліфування. Такі маніпуляції з сучасними масивними дошками можуть виконуватися в середньому 8-10 разів. Нове шліфувальне обладнання дозволяє знімати з підлоги тонкий шар деревини, товщина якого не перевищує 0,5 мм.

 Переваги масивної дошки

 Першим критерієм, який можна зарахувати до позитивних якостей дошки з дерев’яного масиву, є її високий ступінь теплозахисту. Таке підлогове покриття буде ідеальним варіантом для збереження тепла в будинку. Також масивна дошка сприяє створенню хорошої звукоізоляції. Завдяки цьому ви не будете заважати сусідам і не почуєте шуму з їхньої квартири. Дошка вигтовляється з натуральних матеріалів, вона екологічна та не викликає алергії.

 Сучасні виробники пропонують широкий асортимент варіантів підлогового покриття з натуральної деревини. Для виготовлення дошки можуть застосовуватися різноманітні породи: дуб, ясень, африканські дерева та інші.

 Чому варто купити масивну дошку?

 Найчастіше від такої покупки відмовляються через її високу ціну, однак більшість клієнтів забувають, що з часом таке вкладення коштів повністю себе виправдає. За допомогою дошки з масиву натуральної деревини ви отримаєте надійне підлогове покриття, яке прослужить вам кілька десятків років і допоможе створити елітний вишуканий інтер’єр. 

Отримати додаткову інформацію стосовно вибору і купівлі масивної дошки можна за телефоном, вказаним на сайті.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат