Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

двері міжкімнатні

Вхідні двері ТМ Новый мир

9 953 грн.
10 260 грн.
12 824 грн.
10 260 грн.
12 824 грн.
12 252 грн.
15 315 грн.

Вхідні двері ТМ Новый мир

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент вхідних дверей для будинку, однак знайти якісну конструкцію, що гарантуватиме безпеку та одночасно матиме привабливий дизайн, непросто. Ми пропонуємо кілька корисних порад щодо вибору дверних конструкцій.

Як правильно вибрати вхідні двері?

При купівлі металевих дверей необхідно враховувати надійність конструкції, оцінювати матеріал і замки. Важливу роль також відіграють майбутні умови експлуатації. Зовнішні характеристики дверей не впливають на їхню надійність і довговічність, однак бажано, щоб дизайн також відповідав вашим вимогам.

Матеріал. Основа металевої конструкції може виконуватися зі сталі або алюмінію. Перший варіант випереджає алюміній за показниками міцності, тепло- та шумоізоляційними властивостями. Однак двері з алюмінієвим покриттям є більш легкими, що дозволяє полегшити їхню доставку та монтаж. Вони також можуть виготовлятися в широкому спектрі дизайнерських рішень.

Спосіб відкривання. Більшість людей забуває подумати про напрямок відкривання дверей, а також про те, з якого боку краще розмісти дверну ручку. За способом відкривання, двері можуть бути правими, лівими, внутрішніми та зовнішніми.

Шумо- та теплоізоляція. Ці властивості забезпечуються за рахунок використання таких наповнювачів, як мінеральна вата, пінополістирол та ін. Найбільш надійним і дорогим варіантом вважається мінеральна вата, вона довго зберігає свою структуру та не розсипається, на відміну від більш дешевих аналогів.

Фурнітура. Не залишайте поза увагою ручки, дверні петлі, металеві елементи декору та інші дрібні елементи конструкції. Дешева фурнітура здатна зіпсувати зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики навіть найбільш якісних дверей.

Механізм закривання. Від того, наскільки надійними будуть замки, встановлені у ваших дверях, буде залежати рівень захищеності приміщення. Існує 13 класів зламостійкості металевих дверей. Оптимальним варіантом для побутового використання будуть конструкції з замками 1-4 класу зламостійкості. Від цього показника напряму буде залежати вартість тієї чи іншої моделі.

Металеві вхідні двері “Новый мир”

Продукція цієї фірми відома не лише в Україні, але й у більшості країн СНД, а також у Європі та США. Новый мир пропонує широкий вибір моделей, форм і конструкцій вхідних дверей, які комплектуються фурнітурою та замками провідних європейських виробників. Наявність сучасного потужного обладнання дозволяє виготовляти не лише стандартну продукцію, але й вироби на замовлення. Виробництво дверей здійснюється з використанням нержавіючої сталі, кольорових металів, скляних елементів і художньої ковки.

Оскільки ми є офіційним представником ТМ “Новый мир” у Львові, ми гарантуємо, що ви придбаєте оригінальну продукцію від перевіреного виробника.

Від чого залежить ціна на вхідні двері?

На вартість вхідних дверей впливає низка притаманних їм параметрів, серед яких:

  • матеріал виготовлення;

  • обробка (порошкове чи лакофарбове покриття, інкрустація деревом і т.п.);

  • товщина (впливає також на міцність конструкції);

  • дизайн (стандартний чи індивідуальний);

  • фурнітура;

  • виробник утеплювач (товщина теплоізоляційного матеріалу).

   Якщо вас зацікавили вхідні двері від ТМ “Новый мир”, зверніться до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті. Вони нададуть більш детальну інформацію про товар, який вас зацікавив, та допоможуть підібрати відповідну модель дверей.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат