Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

 Зовнішній вигляд це перше на що ми звертаємо увагу, можливо навіть не усвідомлюючи. Як людину зустрічають по одежині, так і офісні двері є первинним натяком на статус компанії. Важливі моменти, на які варто звернути увагу - чи створюють вони додатковий шум, наступне: - витривалість, адже на двері припадає досить велике навантаження, але основною вимогою лишається надійність. В залежності від типу приміщення куди іх встановлюють, вони можуть бути вхідними та міжкімнатними, це все залежить від вимог до показників міцності та інших характеристик.

В інтернет-магазині Door&Floor ви зможете знайти моделі від кращих виробників які виготовлені з різноманітних матеріалів, надійними кріпленнями та цікавими дизайнерськими рішеннями.

 Характеристика офісних дверей

Для приміщень цього типу досить часто мають значення такі законодавчі норми як:

  • будівельні;
  • протипожежна безпека.

Ці документи накладають значні обмеження на: 

  • конструкцію;
  • сторону відкриття. 

Для зовнішніх та міжкімнатних дверей вимоги різні. Перш ніж купувати двері в офіс, ці моменти варто уточнити. Одним з таких прикладів є двері, вхід яких з вулиці, в цьому випадку варто звернути увагу на такі вимоги як:

  • безпека
  • відповідність загальному стилю та профілю будівлі;
  • дотримання норм та правил.

 В середині приміщення, ситуація трошки інакша. До прикладу: офісні центри, там де є поділ на окремі кабінети або відділи, вимоги до міцності тут, зазвичай, менші ніж для тих що з двору, переважно залежать від вимог конфіденційності. Для таких дверей, в першу чергу, важлива шумоізоляція, а також стійкість до постійного відкриття. Хорошим варіантом буде встановлення дверей з ПВХ їх легко встановлювати, а також мають не високу вартість. Це гарні показники, оскільки навіть найміцніші двері з пливом часу вимагатимуть заміну.

 Тамбурні двері досить часто використовують як вхід в офіси, торгові центри, лабораторії та ін. Установка тамбурних дверей необхідна там, де зберігається цінна техніка, важливі документи, та інше. Їх виготовляють з самих різних матеріалів: пластик, дерево, сталеві, а також оброблені склом.

Двері в офіс — звукоізояція

 Сторонні звуки створюють як люди так і оргтехніка тому дуже важливо, аби двері Львів мали звукоізолюючі функції. Досить часто на підприємствах офісні приміщення та виробничі, розташовані в одній будівлі, тому хороша звукоізоляція важлива для підвищення працездатності працівників. Для цього використовують подвійні склопакети та конструкції профілю, заповнюють порожнини, застосовують спеціальні прокладки.

 До вибору варто підійти уважно, адже двері це перша ознака престижу та комфорту в офісі, мабуть, важливіше, ніж будь-де. 

 

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат