Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Глухі Двері

Сторінка 1 із 2

Глухі двері

 Глухі міжкімнатні двері є універсальним варіантом поділу та організації простору, дозволяючи зробити це красиво, практично і стильно. Як Ви вже зрозуміли, такі двері являють собою глухе дверне полотно без жодних скляних вставок і доповнень.

 Найчастіше глухі двері вибирають у випадках, коли потрібно реалізувати в приміщенні не тільки декоративну складову, а й забезпечити функціональність. Вони створюють відмінну шумоізоляцію в приміщенні, в якому встановлено, тому їх часто встановлюють в офісах, робочих кабінетах, спальнях. Міжкімнатні глухі двері здатні дозволяють усамітнитись, що вкрай важливо для таких приміщень як ванна кімната чи туалет. Також, такі двері часто встановлюють на верандах, в коридорах та в дитячих кімнатах .

 На сьогоднішній день на ринку представлена ​​достатня різноманітність глухих дверей. Причому багато хто з них вирішують відразу два завдання: забезпечують функціональність, комфорт і декоративні характеристики. Сучасні глухі міжкімнатні двері можуть виготовлятись з різних матеріалів виготовлення, це можуть бути як найдоступніші ламіновані, так і більш дорожчі варіанти з масиву чи скла. Двері з натуральних матеріалів виготовлення мають більшу вагу та кращі експлуатаційні характеристики, двері, що виготовляються з замінників натуральних матеріалів мають меншу вагу та доступнішу ціну. Що обирати? Вирішувати Вам!

Двері без скла: де краще встановлювати

 Однозначно глухі двері є оптимальним варіантом для місць громадського користування. У житлових же приміщеннях їх встановлюють в кімнатах, які вимагають максимальної шумоізоляції.
Такі двері підійдуть для кухні, якщо вони розташовуються близько до умивальника. У дитячій двері без скла встановлюють з метою безпеки, а також щоб ізолювати дитину від гучних, сторонніх звуків. Установка глухих міжкімнатних дверей пропонує масу цікавих рішень для інтер'єру будь-яких приміщень. Далеко не всім людям до душі різні декоративні вставки на дверях. Багато хто вибирає для свого будинку або офісу двері міжкімнатні глухі.

Купити глухі міжкімнатні двері

 Інтернет-магазин Door&Floor має в своєму розпорядженні широкий асортимент глухих міжкімнатних дверей. У нас Ви зможете купити міжкімнатні двері з глухим дверним полотном за найдоступнішими цінами у Львові. Широка кольорова гамма сучасного ринку, різноманітні візерунки та декоративно фурнітура дозволяють зробити будь-які глухі двері справжнім витвором мистецтва та гідною прикрасою Вашого житла.

Дивіться також

 Міжкімнатні двері за обробкою та матеріалом:   

Міжкімнатні двері за Стилем:

Двері за дизайном:
грн422 до 12830
 
Показати фільтр
Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат