Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

Глухі

Ціна:
Ціна для продажу: 459грн.
(3.8 - 5 голосів)
Ціна:
Ціна для продажу: 489грн.
(5 - 3 голосів)
Ціна:
Ціна для продажу: 529грн.
(4 - 3 голосів)
Ціна:
975грн.
Ціна для продажу: 911грн.
(5 - 1 )
Ціна:
975грн.
Ціна для продажу: 911грн.
(5 - 1 )
Ціна:
1,818грн.
Ціна для продажу: 1,699грн.
(1 - 1 )
Сторінка 1 із 7

Глухі міжкімнатні двері

 Глухі міжкімнатні двері є універсальним варіантом поділу та організації простору, дозволяючи зробити це красиво, практично і стильно. Як Ви вже зрозуміли, такі двері являють собою глухе дверне полотно без жодних скляних вставок і доповнень.

 Найчастіше глухі двері вибирають у випадках, коли потрібно реалізувати в приміщенні не тільки декоративну складову, а й забезпечити функціональність. Вони створюють відмінну шумоізоляцію в приміщенні, в якому встановлено, тому їх часто встановлюють в офісах, робочих кабінетах, спальнях. Міжкімнатні глухі двері здатні дозволяють усамітнитись, що вкрай важливо для таких приміщень як ванна кімната чи туалет. Також, такі двері часто встановлюють на верандах, в коридорах та в дитячих кімнатах .

 На сьогоднішній день на ринку представлена ​​достатня різноманітність глухих дверей. Причому багато хто з них вирішують відразу два завдання: забезпечують функціональність, комфорт і декоративні характеристики. Сучасні глухі міжкімнатні двері можуть виготовлятись з різних матеріалів виготовлення, це можуть бути як найдоступніші ламіновані, так і більш дорожчі варіанти з масиву чи скла. Двері з натуральних матеріалів виготовлення мають більшу вагу та кращі експлуатаційні характеристики, двері, що виготовляються з замінників натуральних матеріалів мають меншу вагу та доступнішу ціну. Що обирати? Вирішувати Вам!

Двері без скла: де краще встановлювати

 Однозначно глухі двері є оптимальним варіантом для місць громадського користування. У житлових же приміщеннях їх встановлюють в кімнатах, які вимагають максимальної шумоізоляції.
Такі двері підійдуть для кухні, якщо вони розташовуються близько до умивальника. У дитячій двері без скла встановлюють з метою безпеки, а також щоб ізолювати дитину від гучних, сторонніх звуків. Установка глухих міжкімнатних дверей пропонує масу цікавих рішень для інтер'єру будь-яких приміщень. Далеко не всім людям до душі різні декоративні вставки на дверях. Багато хто вибирає для свого будинку або офісу двері міжкімнатні глухі.

Купити глухі міжкімнатні двері

 Інтернет-магазин Door&Floor має в своєму розпорядженні широкий асортимент глухих міжкімнатних дверей. У нас Ви зможете купити міжкімнатні двері з глухим дверним полотном за найдоступнішими цінами у Львові. Широка кольорова гамма сучасного ринку, різноманітні візерунки та декоративно фурнітура дозволяють зробити будь-які глухі двері справжнім витвором мистецтва та гідною прикрасою Вашого житла.

Дивіться також

 Міжкімнатні двері за обробкою та матеріалом:   

Міжкімнатні двері за Стилем:

Двері за дизайном:
грн422 до 12830

Поділіться нами в соціальних мережах