Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Міжкімнатні двері з масиву

 Як би швидко не рухались сучасні технології вперед, все ж, для сучасної людини натуральне залишається натуральним. І хоча двері з синтетичних замінників, завдяки своїй дешевизні, дещо витіснили двері з масиву, вони ніколи не втратять свого попиту. Для більшості покупців двері з натуральних матеріалів виготовлення є традиційним варіантом. Двері з масиву виготовляють з найрізноманітніших порід дерева: це можуть бути як дорогі екзотичні породи – палісандр, анінгре, ебенове дерево; так і більш поширені та відомі нам - дуб, бук, горіх, ясен. Найчастіше можна зустріти двері з сосни - це поширений матеріал, що є доступним за ціною, легко піддається обробці та має приємний хвойний запах. Сучасні методи виробництва дозволили значно розширити та урізноманітнити модельний ряд. Виготовлення в найрізноманітніших стилях, багата гамма натуральних кольорів і відтінків, а також декорування вишуканими елементами і візерунками дозволяють легко підібрати міжкімнатні двері для будь-якого інтерєру.

Основні переваги міжкімнатних дверей з масиву

  • Екологічність. Дерево натуральний матеріал, який навіть при обробці залишається безпечним для здоровя людини. Зовнішнє захисне покриття не викликає жодних алергічних реакцій та подразнень. Крім того натуральна деревина (особливо хвоя) має приємний та свіжий запах.

  • Міцність. Завдяки своїй конструкції двері з масиву міцні, стійкі до пошкоджень та мають відмінні експлуатаційні характеристики.

  • Довговічність. Двері з масиву при акуратному користуванні, можуть легко прослужити не один десяток років. Навіть якщо їх зовнішній з часом дещо зіпсується їх легко можна освіжити від реставрувавши. Для цього потрібно лише зняти старе покриття , пошліфувати двері та нанести нове покриття. Дрібні щілини та подряпини легко затираються спеціальним олівцем.

  • Привабливий зовнішній вигляд. Фактура природного дерева та різноманітність багатих природних відтінків здатні додати вишуканості та багатства будь-якому інтерєру, а правильне поєднання з іншими його елементами створить неперевершений результат.

Купити міжкімнатні двері з масиву Львів

 Ми пропонуємо купити двері з масиву за найдоступнішими цінами у Львові. У нас Ви знайдете багату дизайнерську лінійку та зможете замовити двері для будь-якого дверного отвору, що доповнені скляними вставками чи прикрашені фільонками. Наші двері з масиву відрізняються міцністю, красою та привабливими цінами. Зателефонувавши за номерами вказаними на сайті Ви отримаєте кваліфіковану консультацію наших менеджерів, а також зможете скористатись послугами доставки та монтажу.

Дивіться також

 Міжкімнатні двері за обробкою та матеріалом:   

Міжкімнатні двері за Стилем:

Двері за дизайном:

грн1500 до 6730
 
Показати фільтр
Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат