Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Які двері вибрати в кухню? 

 В нашому помешканні ми намагаємось досягти максимального комфорту та затишку, адже наш дім — це наша фортеця. Кожен елемент, та деталь має бути гармонічною та функціональною. Так і двері, мають відповідати не лише загальному дизайну квартири, але й особливостям кожної кімнати, так наприклад вимоги до дверей в спальню будуть суттєво різнитись з характеристиками для кухонних дверей. Розберемо на прикладі останніх детальніше.

Визначення потреби в кухонних дверях.

 А дійсно, чи потрібні взагалі кухонні двері? Часто вибір падає на арочне оформлення проходу, або ж таки та зовсім, рішення розбити стіну та об'єднати вітальню з кухнею. Але чи доречний цей дизайн для кожного? Ламати — не будувати, це питання необхідно ретельно обдумати.

  1. як часто і в якій кількості ви готуєте їжу? Адже витяжка, навіть хороша, втягує запах не на всі сто відсотків.
  2. чи є якісь додаткові функції використання кухні? Можливо хтось з мешканців використовує дане приміщення як офіс, та існує необхідність ізолювання від звуків з інших кімнат, тощо.

Конструкція кухонних дверей

 Тут все залежить від розміру приміщення, звісно на маленькій кухні ми економимо кожен сантиметр, і тут доречним буде встановити міжкімнатні двері.

З великою площею вибору набагато більше та цікавіше, тут не грає роль тип відкривання, і зможуть підійти як распашні так і розсувні отже розберемо детальніше:

Складні — цікавий варіант, складаються з декількох створок, які при відкриванні складаються

Гармошка — варіант, який був просто створений економити площу в приміщенні, окремі вузькі секції, компактно зсуваються з однієї сторони до іншої.

Розсувні — також цікаве рішення, але не завжди їх встановлення можливе, потрібен простір від однієї стіни до іншої.

Двері в кухню — вибір матеріалу

Найважливішим питанням лишається вибір матеріалу з якого виготовляють полотно.

 Масив дерева — хороший вибір для великого простору, мають бездоганний вигляд, затримують запахи, забезпечать звукоізоляцію. Догляд за ними є складніший, тому не варто їх встановлювати якщо поруч розташована плита, та раковина, оскільки погано реагують на вологу та перепади температури. Такі самі застереження відносяться до моделей виконаних зі шпону.

 МДФ з покриттям ПВХ, на відміну від дверей з масиву, володіють стійкістю до вологи, за ними легко доглядати. Мінусом є низький рівень звукоізоляції, та вони менш витривалі, зате вартість є досить привабливою, що є звісно додатковою перевагою.

 Екошпон має значні переваги, для невеличкої кухні стане ідеальним варіантом. Він не схильний до вологи, перепадів температури, висока стійкість до пошкоджень, зносостійкий, відмінно захищає від шуму та запаху. Ціна не висока, і це безперечна перевага.

Скляні двері — мають стильний та оригінальний вигляд, легкі в догляді, над таким варіантом також потрібно задуматись. Єдиним недоліком, який варто врахувати це - низька звукоізоляція.

Кольори та дизайн кухонних дверей

 Вибір в наш час настільки широкий, що знайти модель потрібного кольору та дизайну не стане важким завданням. Варто лише звернути увагу на деякі поради:

  • колір дверей в кухні має перегукуватись та відповідати стилістиці всього будинку або квартири.
  • бажано підбирати все в одній гамі.
  • аби приміщення виглядало більшим, варто встановлювати двері світлого кольору.

Дотримуючись порад, ви зможете обрати двері з бездоганними характеристиками, за додатковими консультаціями звертайтесь в Door&Floor, досвідчені спеціалісти 

 

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат