Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Двері з дерева

 У всі часи дерев'яні двері були найпопулярнішими, завдяки постійному розвитку технологій на даний час існує не аби який вибір, вдале поєднання як стилістичних рішень, так і матеріалів виготовлення. Цікаві рішення щодо поєднання дерев'яних дверей зі вставочними елементами декору — скло, пластик, залізо — все це набуває не аби якої популярності.

Відмічають досить багато переваг дерев'яних дверей:

  • екологічність
  • легкість в догляді
  • створення цікавих дизайнів
  • нестандартність конструкцій
  • практичність використання

 Виробники весь час працюють над вдосконаленням технологій, враховують всі особливі приміщення, до прикладу такі як: перепади температури, вологість. Є багато доказів того що дерев'яні двері створюють сприятливий мікроклімат не зважаючи на обробку, зберігають свою екологічність, оскільки сучасне виробництво використовує тільки натуральні пропитки та покриття.

Дерево є легким в обробці, йому легко надати будь-яку форму, скріплювати надійно між собою деталі, що дає можливість виконанню у будь-якому стилі від класики до сучасного хайтеку.

 Виділяють два способи виготовлення дверей — з цільного куска дерева або за допомогою склеювання. Перший варіант одразу гарантує якість, таким методом просто не можливо виготовити не якісні двері, з ними не будуть виникати проблеми на протязі всього експлуатаційного періоду.

 Стосовно виготовлення методом склеювання — такі двері вважають на ранг нижче, але в дійсності важливий кінцевий результат, і найчастіше вони не будуть мати жодних недоліків. Ціна як правило дешевша, а оку досить важко оприділити відмінності, тому важливим є вибір чесного продавця.

На якість та ціну також впливає порода дерева, отже найпопулярнішим, та міцними визнають міжкімнатні двері з дуба, довговічні та надійні, але потрібен не значний догляд, інколи застосовувати спеціальні засоби, аби текстура не темніла з роками.

Популярними також відзначають дерев'яні двері з ясеня — мають широку палітру кольорів, чудовий природній малюнок, а також стійкі до сонячних променів.

Популярністю також користуються конструкції з горіха та буку, завдяки легкості в обробці, можливе виконання різноманітних цікавих форм, а по міцності не вступають дубу.

Рекомендації щодо купівлі дерев'яних дверей

 При купівлі, в першу чергу, варто звернути увагу на такі моменти:

  • зовнішній вигляд
  • не має бути тріщин та нерівностей
  • поєднання з дизайном приміщення
  • сертифікат якості
  • перевагою також буде відомий виробник, який встиг себе зарекомендувати

 Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір дерев'яних дверей, з якісною обробкою та презентабельним зовнішнім виглядом для квартири, будинку, офісу, технічних приміщень. Безмежний асортимент конструкцій різного кольору, дизайну, форм. Моделі створені надійними виробниками, які гарантують якість та довговічність. 

 

Показати фільтр
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат