Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

міжкімнатні двері

Дерев'яні двері

Сторінка 1 із 2

Двері з дерева

 У всі часи дерев'яні двері були найпопулярнішими, завдяки постійному розвитку технологій на даний час існує не аби який вибір, вдале поєднання як стилістичних рішень, так і матеріалів виготовлення. Цікаві рішення щодо поєднання дерев'яних дверей зі вставочними елементами декору — скло, пластик, залізо — все це набуває не аби якої популярності.

Відмічають досить багато переваг дерев'яних дверей:

  • екологічність
  • легкість в догляді
  • створення цікавих дизайнів
  • нестандартність конструкцій
  • практичність використання

 Виробники весь час працюють над вдосконаленням технологій, враховують всі особливі приміщення, до прикладу такі як: перепади температури, вологість. Є багато доказів того що дерев'яні двері створюють сприятливий мікроклімат не зважаючи на обробку, зберігають свою екологічність, оскільки сучасне виробництво використовує тільки натуральні пропитки та покриття.

Дерево є легким в обробці, йому легко надати будь-яку форму, скріплювати надійно між собою деталі, що дає можливість виконанню у будь-якому стилі від класики до сучасного хайтеку.

 Виділяють два способи виготовлення дверей — з цільного куска дерева або за допомогою склеювання. Перший варіант одразу гарантує якість, таким методом просто не можливо виготовити не якісні двері, з ними не будуть виникати проблеми на протязі всього експлуатаційного періоду.

 Стосовно виготовлення методом склеювання — такі двері вважають на ранг нижче, але в дійсності важливий кінцевий результат, і найчастіше вони не будуть мати жодних недоліків. Ціна як правило дешевша, а оку досить важко оприділити відмінності, тому важливим є вибір чесного продавця.

На якість та ціну також впливає порода дерева, отже найпопулярнішим, та міцними визнають міжкімнатні двері з дуба, довговічні та надійні, але потрібен не значний догляд, інколи застосовувати спеціальні засоби, аби текстура не темніла з роками.

Популярними також відзначають дерев'яні двері з ясеня — мають широку палітру кольорів, чудовий природній малюнок, а також стійкі до сонячних променів.

Популярністю також користуються конструкції з горіха та буку, завдяки легкості в обробці, можливе виконання різноманітних цікавих форм, а по міцності не вступають дубу.

Рекомендації щодо купівлі дерев'яних дверей

 При купівлі, в першу чергу, варто звернути увагу на такі моменти:

  • зовнішній вигляд
  • не має бути тріщин та нерівностей
  • поєднання з дизайном приміщення
  • сертифікат якості
  • перевагою також буде відомий виробник, який встиг себе зарекомендувати

 Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір дерев'яних дверей, з якісною обробкою та презентабельним зовнішнім виглядом для квартири, будинку, офісу, технічних приміщень. Безмежний асортимент конструкцій різного кольору, дизайну, форм. Моделі створені надійними виробниками, які гарантують якість та довговічність. 

 

міжкімнатні двері