Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Наші знижки зігріють Вас навіть взимку!
Знижка 7-15% на весь ламінат

.

Ламінат

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий

Оцінити товар:

Характеристика:

Виробники:
ТМ Egger
Наявність фаски:
З фаскою
Товщина:
8 мм
Навантаження:
32 клас
Дерево:
Дуб
Description

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий - товщина: 8 мм, фаска: в наявності

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий - це вишуканий декор ламінованого покриття для підлоги, що має вигляд дерев'яної підлоги дуже світлого відтінку в текстурі дуба.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Гармонійна текстура деревини дуба дуже світлих кольорів створює в приміщенні приємну атмосферу. Широкий формат панелей і V-подібна фаска, що йде по їх периметру, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики.За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Показати фільтр
Слайдер Сертифікати
Arrow
Arrow
Slider
АКЦІЯ: Гаражні ворота

гаражні ворота

Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат