Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Наші знижки зігріють Вас навіть взимку!
Знижка 7-15% на весь ламінат

.

Ламінат

Ламінат Classic V0 Дуб Талланд натуральний

Оцінити товар:

Характеристика:

Виробники:
ТМ Egger
Наявність фаски:
Без фаски
Навантаження:
32 клас
Товщина:
8 мм
Дерево:
Дуб
Description

Ламінат Classic V0 Дуб Талланд натуральний - товщина: 8 мм, фаска: відсутня

Ламінат Classic V0 Дуб Талланд натуральний - креативний декор з імітацією торцевої деревини, виконаний у вигляді двосмугової дошки.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Завдяки сучьям медового відтінку в малюнку декору з імітацією натуральної деревини дуба, виконаної у вигляді двосмугової дошки, підкреслюється природність і створюється ефект зношеності в дизайні інтер'єру. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи JUST clic! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Показати фільтр
Слайдер Сертифікати
Arrow
Arrow
Slider
АКЦІЯ: Гаражні ворота

гаражні ворота

Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат