Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Наші знижки зігріють Вас навіть взимку!
Знижка 7-15% на весь ламінат

.

Ламінат

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий

Оцінити товар:

Характеристика:

Виробники:
ТМ Egger
Наявність фаски:
З фаскою
Навантаження:
32 клас
Товщина:
8 мм
Дерево:
Дуб
Description

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий - товщина: 8 мм, фаска: 4V

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий - це декор ламінованого покриття для підлоги, що представляє собою репродукцію натуральної деревини дуба теплого природного відтінку.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Малюнок декору цього дуже природного і яскравого Дуба з характерними, добре вираженими суками в світлій колірній гамі ідеально підходить для оформлення житлових приміщень в природному стилі. V-подібна фаска, що йде по периметру панелей, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Показати фільтр
Слайдер Сертифікати
Arrow
Arrow
Slider
АКЦІЯ: Гаражні ворота

гаражні ворота

Поділіться нами в соціальних мережах
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат