Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Відкатні ворота


Відкатні ворота — відмінне рішення для захисту проїзду на приватну територію. Безсумнівною перевагою конструкції воріт такого типу є економія простору. У відкритому положенні відкатні ворота не займають дорогоцінне місце у дворі.

Особливості та принципи роботи відкатних воріт

Відкатні ворота - це конструкція, в якій профіль відкочується в бік, виготовляються у вигляді рами прямокутної форми, яка додатково обшивається матеріалом. Металевий профіль виготовляють з алюмінію, або оцинкованої сталі. Його додатково обробляють антикорозійними засобами.
У конструкцію відкатних воріт входить силова рама, яка створюється з металу та бетонується. У верхній частині встановлюють направляючі, а в нижній - вловлювачі, у двох місцях встановлені ролики. Рух здійснюється за допомогою електроприводу, який управляється пультом або стаціонарною кнопкою.

Різновиди відкатних воріт

Відкатні ворота діляться на наступні види по конструктивному виконанню:

 • Підвісні. Ворота відрізняються великою вагою й надійністю експлуатації. Актуально їх застосування на об'єктах виробничого призначення.
 • Консольні. Ворота складаються з рами, консольних блоків, напрямних рейок та роликів. Пристрої відрізняються простотою монтажу та безшумністю.
 • Рейкові. Зручні в застосуванні й не потребують великого простору для установки. У них полотно рухається на коліщатках по рейках, прокладених на землі.

За типом управління виділяють такі різновиди відкатних воріт:

 • Ручні. Забезпечуються рухомим роликовим механізмом. Вони дозволяють користувачам самостійно переміщати стулки відкатних воріт.
 • Автоматичні. Ворота цього виду працюють на електроприводі. В даному випадку встановлюється пристрій дистанційного керування і фотоелементи.

Головні переваги відкатних воріт, ціна, креслення

Розглянуті пристрої володіють наступними основними перевагами:

 • Відкатні ворота мають високу якість виконання. Їх виробництво виконується після ретельної розробки, в процесі якої враховуються особливості території й призначення. Якісні матеріали стійкі до негативних впливів кліматичних та механічних чинників.
 • Мають універсальні розміри. Встановити відкатні ворота можливо, як на маленьких присадибних ділянках, так і на великих промислових територіях.
 • Конструкції відрізняються низьким рівнем шуму. Це забезпечують сучасні технології, що застосовуються при виготовленні відкатних воріт.
 • Допускається вбудовування хвіртки й декоративних елементів, їх можна вбудувати безпосередньо у відкатні ворота, що істотно заощадить простір.
 • Відкатні ворота довговічні. Термін служби основних конструктивних елементів перевищує 50 років незалежно від обраного типу обробки. При тривалій експлуатації власникам доведеться здійснювати інколи оновлення обшивки або фарби.
 • Роботи по встановленню воріт проводяться оперативно. Простота виробу не потребує значних часових затрат.

 Відкатні ворота відрізняються естетичною привабливістю. Вони підкреслять сучасне оформлення ландшафту і статус власника об'єкта. Важливо підібрати профілі з відповідним дизайном. Ціна на відкатні ворота прийнятна. Вона визначається тарифами компанії, що займається установкою, габаритами й складністю монтажу.
  Ознайомившись з перерахованими перевагами, можна зробити висновок, що відкатні ворота є оптимальним варіантом для об'єктів з різним призначенням та площею.

Де купити відкатні ворота у Львові?

 Вибір воріт є відповідальним заходом. Кожен власник ділянки бажає отримати зручний у використанні, та довговічний виріб. Сучасний ринок представляє великий асортимент варіантів обробки, автоматики й декоративних елементів. В процесі вибору воріт необхідно врахувати:

 • Місце встановлення;
 • Дизайн;
 • Комплект автоматики;
 • Додаткове обладнання.

 В процесі вибору покупці повинні керуватися не тільки особистими побажаннями, але звернути увагу на технічні можливості. Замовникам варто узгоджувати всі умови монтажу конструкції з фахівцями, які візьмуть цей процес на себе. Неправильний вибір і установка можуть привести до несправності пристроїв та додаткових фінансових витрат на ремонт. Звертаючись до професіоналів, замовники отримують якісний результат при мінімальних витратах.
Важливо враховувати вартість відкатних воріт, яка визначається безліччю факторів. Економити на цьому не варто, оскільки вироби повинні мати хороші експлуатаційні характеристики й служити протягом тривалого періоду.

 

грн11328 до 114254 РОЗПРОДАЖА!
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат