Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

міжкімнатні двері Львів

Відкатні ворота ворота Львів ціна від 4 000 грн.*


Відкатні ворота — це конструкції, що найчастіше встановлюються при в'їзді на територію подвір'я. Вони стануть ідеальним рішенням для заміського будинку або дачі. За допомогою відкатних воріт обмежується сторонній доступ до території, а також забезпечується зручний проїзд на подвір'я для власника будинку. Особливо актуальним варіантом ці конструкції будуть для об'єктів із дуже широким проходом.

Відкатні ворота з каркасом

Розмір воріт: Ціна:
2000 ММ х 1700 ММ 4 284 грн.
2500 ММ х 1700 ММ 5 355 грн.
3000 ММ х 1700 ММ 6 426 грн.
4000 ММ х 1800 ММ 9 072 грн.
5000 ММ х 1800 ММ 11 340 грн.
Замовити безкоштовну консультацію

Відкатні ворота, пррофнастил 2 сторони

Розмір воріт: Ціна:
2000 ММ х 1700 ММ 4 624 грн.
2500 ММ х 1700 ММ 5 780 грн.
3000 ММ х 1700 ММ 6 936 грн.
4000 ММ х 1800 ММ 9 792 грн.
5000 ММ х 1800 ММ 12 240 грн.
Замовити безкоштовну консультацію

Відкатні ворота Львів: загальні характеристики

Принцип роботи таких воріт ґрунтується на використанні відкатного механізму. Стулки переміщаються по балці, що обладнана спеціальними роликами. Виділяють два основних різновиди відкатних воріт за типом відкривання:

  • ворота з ручним відкриванням — обладнуються рухомим роликовим механізмом, за допомогою якого можна самостійно переміщувати стулки воріт. Такі конструкції мають невисоку вартість. Єдиним їхнім недоліком є необхідність виходити з транспортного засобу для відкриття стулок;

  • ворота з механічним (автоматичним) відкриванням — працюють за допомогою електричного приводу. Для переміщення стулок може використовуватися пристрій дистанційного керування або фотоелемент. І хоча ціна таких воріт буде вищою, ніж при ручному відкриванні, рівень їхньої надійності буде значно вищим.

У разі необхідності в полотні воріт можна зробити калитку (хвіртку). Точну вартість такої конструкції можна дізнатися в наших менеджерів.

При встановленні автоматичних відкатних воріт необхідно точно слідувати розмірам. Габарити полотна повинні перевищувати ширину проїзду в півтора рази. Установка здійснюється в кілька етапів: першим із них є закладка фундаменту, далі відбувається розводка кабелів (у разі, якщо ворота будуть обладнані автоматикою). Тільки після цього виконується безпосередньо монтаж воріт і автоматичного приводу.

Обшивка воріт може бути різноманітною - використовуються профнастил (односторонній або двосторонній), дерево, сендвіч-панелі, ковані конструкції та ін. Найбільш поширеними стали ворота з профнастилу - недорогого та практичного матеріалу, який відрізняється легкістю і стійкістю до зовнішніх впливів. Більш міцна альтернатива профнастилу - листова сталь. Вона надійніша, однак і вага таких воріт буде дуже великою. Це означає, що може знадобитися більш дорога фурнітура та автоматика.

За наявності фінансових можливостей і фантазії, можна оформити розсувні ворота за своїм смаком, комбінуючи різні матеріали. Такі ворота будуть не тільки зручними у використанні, але й прикрасять двір, оскільки добре впишуться до його ландшафту.

Переваги відкатних воріт

  1. Зручність. Роликові механізми володіють стійкістю до поганих погодних умов, тому ворота добре відкриваються навіть під час зливи та при низьких температурах.

  2. Компактна конструкція. Навіть у відкритому стані такі ворота не вимагають багато простору.

  3. Надійність. Відкатні конструкції мають хороші експлуатаційні характеристики та відрізняються довговічністю навіть при інтенсивній експлуатації.

  4. Універсальність. Такі металеві вироби можуть встановлюватися на будь-яких об'єктах, починаючи від приватних територій і дачних ділянок та закінчуючи промисловими об'єктами. Відкатні ворота з калиткою часто встановлюються на сучасних автосервісах.

  5. Естетичний дизайн. Широкий асортимент варіантів обробки та кольорів полотна дозволяє втілювати в життя найсміливіші та найоригінальніші дизайнерські ідеї.

  6. Можливість виготовлення за індивідуальними розмірами.

Де купити відкатні ворота у Львові?

Хочете облаштувати в'їзд на свою територію за допомогою відкатних воріт? Ознайомтеся з товарами, представленими на нашому сайті, та зверніться до спеціалістів торгового відділу. Ми допоможемо оформити замовлення відповідного товару та дамо відповіді на всі запитання, які вас цікавлять. З нашою допомогою ви придбаєте найбільш вигідний варіант воріт для вашого об'єкту.

Поділіться нами в соціальних мережах