Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 9:00 до 15:00

Пошта:

Відкатні промислові ворота

Відкатні промислові ворота - максимальна ширина проїзду і економія місця

Організація проїзду на об'єкт з інтенсивним потоком вантажного транспорту вимагає особливого підходу. При ширині отвору 6-12 м встановлювати розсувні ворота недоцільно. Більше простору в зоні їх відкриття, рівне ½ ширини проїзду, - занадто велика розкіш.

Тому оптимальним вибором стають відкатні промислові ворота. Стулка переміщається на несучих візках з роликами строго паралельно огорожі. Ніяких клопотів в зимовий період, пов'язаних з розчищенням снігу в зоні проїзду. Такі ворота займають своє особливе місце. Однак існує одне обмеження по установці - наявність вільного місця для полотна конструкції, яке відкочується в бік.

Переваги відкатних промислових воріт:

  • дозволяють проїзд великогабаритного транспорту, завдяки відсутності обмеження по висоті;
  • володіють підвищеною надійністю і стабільно працюють в умовах морозу, снігопаду, ожеледиці;
  • допускають установку додаткового обладнання - електроприводу, сигнальних ламп, блокувальних замків, датчиків розпізнавання перешкод та ін .;
  • відповідають європейським стандартам охорони територій;
  • характеризуються великою областю застосування: автомобільні паркінги, стоянки, ринки, виробничі території, котеджні селища і ін.

Промислові ворота: виробництво

Для виготовлення воріт металевий каркас обшивається оздоблювальним матеріалом, який вибирається в залежності від їх призначення, необхідних технічних характеристик та ін. В зв'язку з особливостями експлуатації використовується для обшивки матеріал повинен бути стійким до несприятливих впливів зовнішнього середовища: вологи, перепадів температури, ультрафіолетового випромінювання і ін . Розмір полотна повинен в півтора рази перевищувати ширину прорізу, при цьому бічна його частина буде за парканом спиратися на консольний блок. Знизу до полотна приварюється несучий профіль з міцного матеріалу.

Розсувні ворота можуть бути автоматичними або відкриватися вручну. При правильному проектуванні, виборі матеріалів і грамотній установці будь-який варіант забезпечить стабільну роботу конструкції протягом тривалого часу.

Автоматичні відкатні промислові ворота додатково оснащуються системою дистанційного керування та спеціальним пристроєм, який запобігає наїзд полотна на перешкоду. Також передбачається можливість розблокування в разі відключення електрики. Електричний привід встановлюється на підставу і входить в зачеплення з встановленої на полотні зубчастої рейкою.

Експлуатація промислових воріт

Для експлуатації на промислових об'єктах з великим транспортним потоком використовуються приводи з високою інтенсивністю. Вони витримують навантаження до 100%, тобто можуть працювати в постійному режимі без перерви.

Промислові ворота також можуть додатково оснащуватися:

Системами безпеки. Установка спеціальних фотоелементів і чутливого профілю забезпечує зупинку воріт при виявленні перешкоди. У режимі «пішохідний стоп» ворота відкриваються частково (на 1-1,5 м) для проходу пішоходів.

Системами оповіщення. Для більш зручного заїзду транспортних засобів у темну пору доби на ворота встановлюються освітлювальні і сигнальні лампи, світлофори.

Системами контролю. Установка спеціальних лічильників робочих циклів дозволяє враховувати і контролювати кількість відкриттів / закривань воріт.

В окремих випадках промислові ворота інтегруються в систему обліку заїхавшого транспорту.

Наша компанія пропонує відкатні ворота з можливістю регулювання по висоті. Для кріплення роликових візків до заставного швелеру використовуються болти, а не зварювання. Це дозволяє в разі необхідності (наприклад, при просідання фундаменту) регулювати висоту воріт до необхідного рівня, а не виконувати демонтаж-монтаж. За рахунок того, що регулювання коштує набагато дешевше, економляться кошти.

Популярні профілі 

Промислові відкатні ворота підвісного типу

Вуличні відкатні ворота підвісного типу

Автоматизація електроприводами CAME або NICE. Конструкція може відкриватися як всередині, так і зовні об'єкта. Фарбування в будь-який колір з каталогу RAL.

Промислові відкатні ворота підвісного типу внутрішні

Використовуються в складських приміщеннях, холодильних камерах, гаражах, ангарах і т. Д.

Промислові відкатні ворота серії Стандарт

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері паркетна дошка пластикові вікна ковролін Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері ламінат