Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

міжкімнатні двері Львів

Шлагбаум Львів ціна від 12 000 грн.*


 


Шлагбаум - це один із найбільш простих і популярних пристроїв для обмеження та контролю транспортного руху на певній території. Він включає в себе два головних конструктивних елемента: тумбу, що складається з редуктора та блоку керування, і рухливу стрілу (зазвичай представлена у вигляді алюмінієвого профілю з круглим, квадратним або овальним перерізом).

Класифікація шлагбаумів

Ці пристрої розрізняються між собою залежно від типу редуктора, який у них застосовується, і поділяються на:

  • гідравлічні - не поширений різновид, який використовується на об’єктах із високою інтенсивністю; пристрій із гідравлічним приводом не вимагає регулярного обслуговування, однак відрізняється високою вартістю;
  • електромеханічні - найбільш популярний варіант, який користується попитом за рахунок високої надійності, простоти в обслуговуванні та відносно невисокої ціни.

Також у різних моделей шлагбаумів може варіюватися довжина стріли. Найбільшого поширення набули 4-метрові пристрої (за необхідності, стрілу можна самостійно вкоротити). Для широких проїздів виробники пропонують моделі 6-ти, 8-ми, 9-ти та 12-ти метровими стрілами. Існують шлагбауми для стандартної експлуатації, а  також для умов із підвищеною інтенсивністю використання (наприклад, на промислових об’єктах).

Особливості керування шлагбаумом

Розглянемо три основних способи, за допомогою яких можна керувати шлагбаумом.

  1. Радіокерування - один із найбільш поширених методів. Блок керування при цьому обладнують радіоприймачем. До його пам’яті записується необхідна кількість пультів, а для керування достатньо буде натиснути кнопку на одному з них.
  2. Керування з використанням кнопкової панелі. Цей метод вимагає, щоб від шлагбаума до охоронного посту був проведений спеціальний кабель, який буде підключено до кнопкової панелі. Керування шлагбаумом, як і в попередньому випадку, буде здійснюватися через натискання на кнопку.
  3. Управління з контролера СКД. У такому варіанті шлагбаум можна вважати частиною загальної системи контролю доступу. Принцип дії даного методу: людина прикладає картку до зчитувача, який визначає, чи можна прийняти її в якості ключа. Після цього від контролера подається сигнал до блоку керування шлагбаумом, відкриваючи тим самим доступ на територію.

Як відбувається монтаж шлагбауму?

Встановлення загороджувальних перешкод - це складна процедура, що вимагає високої кваліфікації, тому довірити таке завдання можна лише спеціалістам. Якщо у вас немає досвіду в монтажі шлагбаумів, не намагайтеся зайнятися встановленням такого пристрою самостійно. Вся процедура відбувається в три етапи:

  • Підготовка фундаменту. Спочатку монтажники виймають ґрунт до необхідної глибини, після чого встановлюють каркас металевої основи та заливають його розчином цементу. Перед проведенням подальших робіт слід почекати кілька днів (два дні в теплу пору року та чотири дні в зимовий період).
  • Монтаж тумби на підготовлений фундамент і навішування стріли.
  • Налаштування правильної роботи пристрою.

Шлагбауми також можуть обладнуватися додатковими комплектуючими: радіокеруванням (пультами, антенами, радіоприймачами) та елементами безпеки (світлофорами, сигнальними лампами, фотоелементами і т.п.).

Де купити шлагбаум у Львові?

Знайти якісні та надійні пристрої для обмеження доступу на територію об’єкта, що знаходиться під охороною, можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Щоб дізнатися детальну інформацію про товари, представлені на сайті, зверніться до менеджерів торгового відділу.  Зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”.

Поділіться нами в соціальних мережах