Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

міжкімнатні двері Львів

Розпашні ворота ворота Львів ціна від 7 000 грн.*


Розпашні ворота - це єдиний варіант, який підходить для установки в умовах, коли необхідно влаштувати вузький проїзд для транспорту. При таких обмеженнях немає можливості встановити конструкцію, яка буде зсуватися в бік. Розпашні ворота прості у виготовленні та монтажі: не потрібно ставити напрямні рейки та стежити за кріпленнями. Якщо ж стулки воріт змістили свій кут нахилу, їх завжди можна вирівняти та виправити кут належним чином.

Де використовуються розпашні ворота?

Завдяки своїй низькій вартості та універсальності вони можуть використовуватися для обмеження доступу на територію практично будь-якого об’єкту. Найчастіше вони зустрічаються в таких сферах:

  • виробничі підприємства;
  • об’єкти загального користування;
  • приватні будівлі (котеджі, дачі, заміські будинки);
  • об’єкти сільськогосподарської галузі.

Високу стійкість до злому вдається забезпечити завдяки надійному замку для розпашних воріт. Головним недоліком таких конструкцій вважається необхідність у наявності великої кількості вільного простору перед воротами. Він потрібен для зручного відкриття стулок ворітної конструкції. Саме тому ворота розпашного типу найчастіше можна побачити на великих відкритих ділянках.

При виробництві таких конструкцій використовується лише високоякісна сталь, яка характеризується тривалим терміном служби. Вона добре витримує агресивне середовище та вплив негативних природних чинників.

Розпашні ворота з каркасом

Розмір воріт: Ціна:
3000 ММ х 1700 ММ 6896 грн.
4000 ММ х 1800 ММ 9542 грн.
4500 ММ х 1800 ММ 10 676 грн.
Замовити безкоштовну консультацію

Розпашні ворота, пррофнастил 2 сторони

Розмір воріт: Ціна:
3000 ММ х 1700 ММ 7 406 грн.
4000 ММ х 1800 ММ 10 262 грн.
4500 ММ х 1800 ММ 11 486 грн.
Замовити безкоштовну консультацію

Розпашні ворота: особливості конструкції

Базова конструкція розпашних воріт включає в себе дві міцних стійки з прикріпленими до них стулками, які можуть відкриватися як всередину, так і назовні (залежно від побажань замовника). Оскільки стулки таких конструкцій дуже важкі та масивні, для забезпечення безшумного відкривання використовують підшипникові петлі, що приймають на себе основну масу полотна воріт розпашного типу.

При виготовленні розпашних воріт використовуються алюмінієві модулі, які ще називають сендвіч-панелями. Ці елементи приводяться в рух під дією електричного приводу. Забезпечити високу антикорозійну стійкість та невразливість до різких перепадів температур вдається за рахунок хімічної обробки та нанесення порошкового напилення на початкових етапах виробництва.

Залежно від типу виконання, полотно воріт розпашного типу поділяється на такі різновиди:

  • зварне решітчасте;
  • із використанням гладкого або гофрованого листа;
  • із використанням сендвіч-панелей.

Щоб забезпечити максимально комфортну експлуатацію розпашних воріт, останнім часом застосовуються автоматичні електроприводи з пультами дистанційного керування. Тепер можна керувати розпашними конструкціями, не виходячи з автомобіля. Ми пропонуємо ворота з якісним електричним приводом і виконуємо монтаж конструкції зі збіркою автоматики на території замовника.

До незначних недоліків розпашних воріт належить необхідність розчищати перед ними сніг у зимовий період. Це важливо робити регулярно, оскільки занадто велика кількість опадів може стати причиною того, що ви просто не зможете в потрібний момент виїхати з подвір’я у свої справах.

Де купити розпашні ворота у Львові?

Знайти якісні ворота для облаштування та захисту території від зловмисників можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції за доступними цінами. Якщо у вас виникли труднощі з вибором або питання стосовно характеристик розпашних воріт, зверніться за допомогою до менеджерів нашого торгового відділу. Контактна інформація вказана на сайті.

Поділіться нами в соціальних мережах