Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

міжкімнатні двері Львів

Ворота Львів, ціни

За допомогою воріт можна відокремити прилеглу територію біля будинку в мегаполісі або облаштувати заміську ділянку. Завдяки таким конструкціям також можна зробити екстер’єр будинку більш привабливим. Підбирати ворота слід із урахуванням останніх тенденцій архітектурного дизайну та стилю будівлі.
Серед власників присадибних ділянок та заміських котеджів із великою територією найбільшого поширення набули три типи воріт: відкатні; розпашні; секційні. Поговоримо детальніше про кожен із різновидів.

Секційні ворота
Це найбільш зручний і надійний варіант гаражних конструкцій. Вони підходять як для приватних ділянок, так і для промислових об’єктів. Секційні ворота можуть бути холодними та з термоізоляцією, з калиткою та без неї. Вони ідеально підходять для облаштування гаражу, захищають його від негативних погодних факторів і забезпечують хорошу шумоізоляцію.
Гаражні секційні ворота, що обладнуються електричним приводом і системою дистанційного керування, легко відкриваються прямо з машини та забезпечують надійний контроль доступу на територію. Дізнатися більше >>
16 000 грн.*
Замовити
Розпашні ворота
Це традиційний варіант в’їздних конструкцій, які ідеально підходять для умов, коли є обмеження за розміром проїзного отвору. Головною умовою для встановлення розпашних воріт є наявність вільного простору для відкриття стулок.
Зверніть увагу, що відкриватися такі ворота можуть як усередину, так і назовні. Для їхнього облицювання можуть використовуватися різні матеріали: сендвіч-панелі, металевий профнастил із полімерним покриттям, листова сталь і оцинкований профнастил.
Дізнатися більше >>
7 000 грн.*
Замовити
Відкатні ворота
Головною відмінністю відкатних воріт від інших аналогів є відсутність верхніх напрямних у проїзному отворі. Це означає, що у відкритому стані ворота відкатного типу звільняють весь простір для проїзду великогабаритного транспорту.
Ці конструкції мають високий рівень захисту від злому та часто використовуються в промисловості та сільському господарстві. Їх також встановлюють при будівництві огорож заміських будинків і приватних котеджів. Дізнатися більше >>
4 000 грн.*
Замовити
Шлагбаум BARRIER N-4000
Шлагбаум - це один із найбільш простих і популярних пристроїв для обмеження та контролю транспортного руху на певній території.
Він включає в себе два головних конструктивних елемента: тумбу, що складається з редуктора та блоку керування, і рухливу стрілу (зазвичай представлена у вигляді алюмінієвого профілю з круглим, квадратним або овальним перерізом). Дізнатися більше >>
12 000 грн.*
Замовити

* - ціни вказано приблизно точну ціну дізнавайтесь у менеджерів за телефонами вказаними на сайті!

Металеві ворота та їхні переваги

  1. Охорона території. Ми пропонуємо ворота та калитки з надійними замками, відкрити які зможуть лише господарі будинку. Такі конструкції добре захищені від злому, тому ви можете не перейматися щодо проникнення сторонніх осіб на вашу територію.
  2. Можливість організації автоматичного доступу. Якщо ви не хочете виходити з машини щоразу, коли вам необхідно проїхати крізь ворота, можна замовити відкатні конструкції, керування якими здійснюється дистанційно за допомогою пульта.
  3. Благоустрій території. Ми подбаємо про те, щоб зовнішній вигляд воріт гармонійно доповнював дизайн фасаду вашого будинку.
  4. Захист від сторонніх очей. За допомогою воріт ви зможете відокремити свою територію таким чином, щоб вона не проглядалася сторонніми людьми.
  5. Висока якість та імідж. Сучасні виробники використовують інноваційні дизайнерські рішення та високоякісні матеріали, що відповідають державним стандартам. У нас ви зможете замовити не просто ворота, а справжні витвори мистецтва, в яких гармонійно поєднується практична та декоративна функції.

Де купити ворота у Львові?

Якщо ви давно шукаєте надійні металеві ворота, але не можете знайти виробника, якому можна довірити безпеку своєї території, ознайомтеся з каталогом нашого інтернет-магазину. Тут представлені ворота з різними габаритами, формами та дизайнерськими елементами. Завдяки широкому діапазону цінових пропозицій, до нас звертаються клієнти з різним бюджетом і вимогами до якості продукції.

Щоб отримати допомогу у виборі воріт або консультації стосовно продукції, представленої в каталозі, зв’яжіться з нашим відділом продажів. Контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.

Ми можемо за 10 хв. вислати попередній розрахунок вам на електронну пошту або факс.
Ми зробимо розрахунок докладним і це допоможе зрозуміти, що саме вам пропонують.
Ми впевнені, що саме так будуються правильні і чесні відносини.

Поділіться нами в соціальних мережах